Trwa ładowanie...
daha0b4

Strzelanina w Łodzi. Pijany policjant podejrzewał żonę o zdradę

W wyniku strzelaniny ranna została jedna osoba. Policjant w sumie oddał 31 strzałów z broni służbowej. Mężczyzna może zostać przesłuchany dzisiaj albo jutro. Może usłyszeć nawet zarzut usiłowania zabójstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjant, który oddał 31 strzałów został zatrzymany
Policjant, który oddał 31 strzałów został zatrzymany (WP.PL)
daha0b4

Do strzelaniny doszło w piątek około godz. 21 na jednym z łódzkich osiedli domów jednorodzinnych. Mężczyzna podejrzewał żonę o zdradę. W trakcie awantury próbował wyrwać jej telefon i wtedy doszło do przypadkowego połączenia ze znajomym kobiety.

Rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania w rozmowie z Radiem Łódź przekazał, że znajomy przyjechał pod dom i wtedy policjant użył broni, z której oddał 31 strzałów raniąc go w nogi. Życiu meżczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

*Zobacz też: 40-letni mężczyzna postrzelił dwóch policjantów CBŚP z Inowrocławia. Za napastnikiem był wystawiony Europejski Nakaz Aresztowania. *

Jak poinformowało Radio ZET, zatrzymany policjant trzeźwieje po wieczornej awanturze. Miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

Została wszczęta procedura wydalenia go ze służby. Mężczyzna może usłyszeć zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi nawet dożywocie.

daha0b4

W wyniku strzelaniny zostały uszkodzone trzy samochody.

daha0b4

Podziel się opinią

Share
daha0b4
daha0b4
Więcej tematów