Trwa ładowanie...
d4nc1r2

Strzał w stopę PiS. Ich działacz UDZIELAŁ POŻYCZEK w Amber Gold

Andrzej Michał Kwiatkowski, działacz PIS, który z zawodu jest doradcą kredytowym pracował w Amber Gold. W firmie Marcina P., która oszukała tysiące Polaków zajmował się obsługą klienta, udzielaniem pożyczek i zakładaniem lokat. Co więcej, Kwiatkowski nie uważa tego za powód do wstydu i podaje tę informację na jednym z portali społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strzał w stopę PiS. Ich działacz UDZIELAŁ POŻYCZEK w Amber Gold
(PAP/wikimedia commons)
d4nc1r2

Jak podaje Fakt.pl, 42-letni Kwiatkowski jest związany z PiS od 2007 roku. W 2010 roku startował na radnego Płocka i jego partia bardzo zachwalała tę kandydaturę. - Zawsze optymistycznie dąży do osiągnięcia założonego celu - mówili. Co prawda Kwiatkowski nie został wybrany, ale kilka miesięcy później znalazł dla siebie nowe zajęcie. W czerwcu 2011 roku zaczął pracę w Amber Gold, gdzie był zatrudniony do września 2012 roku.

Doradca kredytowy najwidoczniej nie widzi w tym nic złego, ponieważ upublicznił tę informację na swoim profilu społecznościowym. Fakt.pl zapytał Marka Martynowskiego, wiceprezesa zarządu okręgowego PiS w Płocku czy wie o powiązaniach Kwiatkowskiego z Amber Gold, ale ten zarzekał się, że nic mu nie wiadomo w tym temacie. Dodał również, że za sam fakt pracy tam nie spotka go żadna kara. - Za samą pracę w Amber Gold konsekwencji nie będzie. No chyba, że coś mieszał – powiedział Martynowski.

d4nc1r2

Podziel się opinią

Share

d4nc1r2

d4nc1r2
Więcej tematów