Trwa ładowanie...
10-09-2014 15:40

Stowarzyszenie Przebiśnieg organizuje kampanię społeczną "Zdemaskuj chłoniaka"

W Polsce kilka tysięcy osób rocznie dowiaduje się, że mają chłoniaka. Zazwyczaj w momencie diagnozy nowotwór jest już mocno zaawansowany. Jeśli będziemy znać objawy, zwiększamy swoje szanse na jego wczesne rozpoznanie i skuteczne leczenie.

Stowarzyszenie Przebiśnieg organizuje kampanię społeczną "Zdemaskuj chłoniaka"Źródło: facebook.com/StowarzyszeniePrzebisnieg
d2l2s64
d2l2s64

15 września obchodzimy Światowy Dzień́ Wiedzy o Chłoniakach. Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Chłoniaki "Przebiśnieg" organizuje po raz siódmy kampanię społeczną "Zdemaskuj chłoniaka". Podstawowym jej celem jest przekazanie społeczeństwu informacji o rozpoznawaniu objawów tej choroby.

W niedzielę, 14 września, na placu Wolnica w godzinach 11:00-18:00 odbędzie się akcja stowarzyszenia "Przebiśnieg". Pojawią się tam lekarze z Oddziału Klinicznego Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, którzy będą udzielać konsultacji.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali warsztaty teatralne i muzyczne - zapisy pod adresem mailowym: info@przebisnieg.org. W trakcie akcji będzie także zbierana krew.

Partnerem VII edycji kampanii "Zdemaskuj chłoniaka" jest Szpital Uniwersytecki w Krakowie oraz Miasto Kraków.

Więcej informacji na www.przebisnieg.org.

d2l2s64
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l2s64
Więcej tematów