Trwa ładowanie...
d2qp8yo

Stawnica: próbował uwięzić kobietę w piwnicy

Policjanci uratowali młodą kobietę, którą agresywny konkubent po kolejnej kłótni zamknął w piwnicy i groził śmiercią. Do zdarzenia doszło w miejscowości Stawnica (woj. wielkopolskie).
Share
Piwnica, do której konkubent próbował wepchnąć kobietę
Piwnica, do której konkubent próbował wepchnąć kobietęŹródło: Policja, Fot: KPP w Złotowie
d2qp8yo

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotowie otrzymał telefoniczne zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że jej córce grozi niebezpieczeństwo. Konkubent miał ją uwięzić w piwnicy i groził, że ją zabije.

Córka zdołała wysłać matce SMS-a ze wskazaniem, że miejscem jej uwięzienia ma być piwnica w jednym z budynków w miejscowości Stawnica w powiecie złotowskim. Matka kobiety przyznawała, że konkubent jej córki rzeczywiście byłby zdolny do morderstwa, ponieważ w przeszłości wielokrotnie popadał w konflikty z prawem.

Dyżurny złotowskiej komendy natychmiast polecił dokonanie niezbędnych ustaleń dzielnicowym i funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego złotowskiej komendy. Bardzo szybko w wyniku intensywnych działań operacyjnych oraz dzięki znajomości topografii terenu policjanci uzyskali informację, gdzie może być przetrzymywana młoda kobieta.

- Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, 32-latek szarpał konkubinę, próbując wepchnąć ją do pomieszczenia piwnicznego, w ręce trzymając ostre narzędzie – relacjonuje Maciej Forecki z zespołu prasowego złotowskiej policji.

Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów przestępca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Młoda kobieta na całe szczęście nie odniosła obrażeń.

d2qp8yo

Podziel się opinią

Share
d2qp8yo
d2qp8yo
Więcej tematów