Trwa ładowanie...
do8rsf9
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Starszym małżeństwom trudniej dostać rozwód

Stale rośnie liczba rozwodów osób w średnim wieku i starszych, ze stażem małżeńskim ponad 20 lat - informuje "Rzeczpospolita". Na ok. 60 tysięcy orzekanych rocznie rozwodów, jedna czwarta dotyczy takich właśnie małżeństw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
do8rsf9

Tego rodzaju sprawy rozwodowe nieco różnią się od tych, które dotyczą ludzi młodych, a sądy nie zawsze udzielają takich rozwodów chętnie.

Gazeta przytacza przykłady różnego rodzaju spraw rozwodowych osób starszych oraz problemów, które w ich trakcie powstają.

do8rsf9

Podziel się opinią

Share

do8rsf9

do8rsf9
Więcej tematów