Trwa ładowanie...
d2idi0w

Sprawa miliarderów z Kanady. Znamy przyczynę śmierci

Śledczy prowadzący sprawę Barry'ego i Honey Sherman ujawnili powód śmierci miliarderów. Policja potwierdziła, że oboje zmarli w wyniku uduszenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przed domem państwa Sherman zgromadziło się wiele osób
Przed domem państwa Sherman zgromadziło się wiele osób (East News, Fot: Rex Features)
d2idi0w

Detektywi wydziału zabójstw wydali oświadczenie w sprawie założyciela koncernu farmaceutycznego Apotex i jego żony - informuje portal cbc.ca. Według nich, 75-letni Sherman i jego 70-letnia partnerka zmarli wskutek uduszenia. Wcześniejsze doniesienia mówiły o podejrzanej śmierci.

Początkowo za przyczynę zgonu podawano samobójstwo pary. Z oskarżeniami nie zgadzała się rodzina ofiary. - Nasi rodzice podzielali entuzjazm dla życia i zaangażowania na rzecz swojej rodziny i społeczności. Nie zgadzamy się z plotkami podanymi w mediach, dotyczącymi okoliczności związanych z ich śmiercią - napisali w oświadczeniu wysłanym w sobotę.

Tragedia wywołała duże poruszenia wśród pracowników firmy i przyjaciół pary. Podczas weekendu przed domem Shermanów ustawiono prowizoryczny pomnik. Sąsiedzi i przechodnie składali kwiaty.

Apotex został założony przez kanadyjskiego magnata w 1974 r. Canadian Business szacowało majątek Shermana na 4.77 mld dolarów, co dawało mu 15. pozycję w rankingu najbogatszych osób w kraju.

Źródło cbc.ca

d2idi0w

Podziel się opinią

Share

d2idi0w

d2idi0w
Więcej tematów