Trwa ładowanie...
d37yc4e

Spotkanie posłów i senatorów PiS z rządem na wyjazdowym posiedzeniu klubu

• "Mobilizacyjne posiedzenie klubu PiS" w okolicach Warszawy
• 15-16 stycznia także spotkanie z rządem i Jarosławem Kaczyńskim
• Poseł PiS: pewnie usłyszymy, jak ważna jest jedność w obliczu ataków
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premier Beata Szydło i prezes PiS Jarosław Kaczyński
Premier Beata Szydło i prezes PiS Jarosław Kaczyński (PAP, Fot: Rafał Guz)
d37yc4e

W przyszłym tygodniu - 15 i 16 stycznia - odbędzie się wyjazdowe posiedzenie klubu PiS z udziałem wszystkich członków Rady Ministrów - dowiedziała się Polska Agencja Prasowa w kierownictwie partii. Głównym tematem dyskusji ma być bieżąca sytuacja polityczna.

W piątek wieczorem wystąpić ma prezes Jarosław Kaczyński. - Zaplanowana jest dyskusja na temat tego, co dzieje się w kraju, dokonamy analizy sondaży, będzie dyskusja, myślę, że m.in. na temat lepszej komunikacji z wyborcami i dalszej strategii - powiedział PAP polityk z władz PiS.

W sobotę parlamentarzyści PiS mają rozmawiać z członkami Rady Ministrów. Posiedzenie klubu PiS zaplanowane jest w okolicach Warszawy. Klub PiS liczy 234 posłów i 61 senatorów.

Jak powiedział PAP jeden z polityków, będzie to pierwsze posiedzenie klubu po uformowaniu rządu z udziałem zarówno prezesa, jak i członków rządu.

- To zapewne będzie posiedzenie mobilizacyjne, pewnie usłyszymy, jak ważna jest jedność w obliczu ataków z zewnątrz, że musimy być jednością, że musimy być konsekwentni w realizacji naszego programu naprawy Polski - mówi PAP jeden z posłów PiS.

d37yc4e

Podziel się opinią

Share
d37yc4e
d37yc4e
Więcej tematów