Trwa ładowanie...

Spotkanie Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego. Internauci przedstawiają swoje teorie

Półtoragodzinne spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy i prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego dobiegło końca. Jego echa słychać jednak w mediach społecznościowych. Internauci zwracają uwagę na moment spotkania. Według nich to ostatni dzwonek. Głowa państwa ma przedstawić bowiem swoje projekty ustaw o SN i KRS już w poniedziałek. Nie mają też wątpliwości, kto podczas rozmowy grał pierwsze skrzypce.

Share
Spotkanie Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego. Internauci przedstawiają swoje teorie
Źródło: PAP, fot: Marcin Obara
dfwfxpa

Oczy wszystkich mediów zwrócone były na Belweder, czyli miejsce spotkania prezydenta z prezesem PiS. Internauci nie pozostawali w tyle. I tym razem też nie obyło się bez złośliwości

Bezpośrednio po wizycie Kaczyńskiego w Belwederze rzecznik Dudy udzielił wywiadu TVN24 w programie "Tak jest". Powiedział, że Kaczyński zaprezentował postulaty partii, a Duda zapewnił, że się nad nimi pochyli. Jego słowa chętnie cytowali internauci. Odebrali je jednak inaczej niż chciałby tego prezydent.

- Czyli pewnie Kaczyński ograł Dudę - ocenił jeden z użytkowników Twittera.

Zastanawiali się też, co kryje się pod sformułowaniem "pochyli się".

dfwfxpa

Zwracali uwagę na to, że spotkanie Dudy i Kaczyńskiego oraz prezentację prezydenckich projektów dzielą tylko dwa dni.

Nie tylko Łapiński dał powód do komentarzy

Część internautów odniosła się do komentarza rzeczniczki PiS Beaty Mazurek. Przypomnijmy, że mówiła o "rzeczowej i dobrej" rozmowie Dudy i Kaczyńskiego. - Droga do porozumienia jest otwarta - podkreśliła.

Źródło: Twitter/WP

dfwfxpa

Podziel się opinią

Share
dfwfxpa
dfwfxpa
Więcej tematów