Trwa ładowanie...
d2n0xzl

Spot GIS o dopalaczach. Marek Posobkiewicz wcielił się w postać rapera

Główny Inspektorat Sanitarny opublikował dwa klipy w ramach akcji "Stop dopalaczom". W drugim wideo występuje dwóch raperów, którzy próbują zniechęcić do zażywania dopalaczy. Okazało się, że jednym z nich jest Marek Posobkiewicz, p.o. Głównego Inspektora Sanitarnego.

Share
d2n0xzl

Drugi klip akcji "Stop dopalaczom" został opublikowany w weekend i od razu wzbudził zainteresowanie internautów. Wystąpił w nim "raper Gisu", który melorecytował hasła przeciwko dopalaczom. Rzecznik Głównego Inspektoratu Sanitarnego Jan Bondar w rozmowie z TVP Info poinformował, że w rolę rapera wcielił się p.o. Głównego Inspektora Sanitarnego Marek Posobkiewicz. - Jeśli uda się zatrzymać tę eksplozję zatruć to obiecuję publicznie, że nie będę więcej rapował - wyjaśnił Posobkiewicz.

Bondar: pomysł jest dość kontrowersyjny, ale taki miał być

- Ta lawina zatruć z zeszłego tygodnia bardzo poruszyła szefa, przede wszystkim jako lekarza. decydując się na taką koncepcję spotu wiedział, że spotka się z falą krytyki, ale jako lekarz musiał coś zrobić od razu. Nie za miesiąc czy dwa, bo tyle by trwało zrobienie profesjonalnego spotu - mówił Bondar.

Dodał, że może z " punktu widzenia PR pomysł jest dość kontrowersyjny, ale taki miał być". - Jeśli choć kilkoro młodych ludzi dzięki temu nie sięgnie po dopalacze, to cel został osiągnięty - powiedział.

d2n0xzl

Podziel się opinią

Share
d2n0xzl
d2n0xzl
Więcej tematów