Trwa ładowanie...
23-11-2015 13:21

Sport dostosowany do indywidualnych potrzeb. Fabryka Formy już w Łodzi!

Mieszkańcy Łodzi nastawieni na życie w stylu fit mogą od teraz korzystać z szerokiego wachlarza zajęć dostępnych w centrum [ fitness ]( https://portal.abczdrowie.pl/fitness ). Klubowicze potrzebujący dodatkowego wsparcia i motywacji mogą liczyć na pomoc ze strony Trenerów Personalnych. Instruktorzy poprowadzą w sumie aż 22 zróżnicowane typy treningów przygotowanych z myślą o konkretnych efektach końcowych.

Sport dostosowany do indywidualnych potrzeb. Fabryka Formy już w Łodzi!Źródło: MM
d3wjs3s
d3wjs3s

Wzmacniaj, kształtuj, wytrzymaj więcej
Osoby zainteresowane wzmocnieniem całego ciała, ukształtowaniem sylwetki, zwiększeniem wytrzymałości oraz siły mięśniowej odnajdą to, czego poszukują na zajęciach: FITBALL, ABT, deepWORK™, SHAPE oraz TABATA. Najważniejszymi atutami tych zajęć jest ich dynamika, wysoka intensywność oraz powtarzalność ruchu, co gwarantuje osiągnięcie zamierzonego rezultatu.

Rozciągaj, koryguj, relaksuj
Trenujący i poszukujący pełniejszych doświadczeń, tak dla ciała jak i ducha, odnajdą się na zajęciach typu: BODY ART, PILATES, ZDROWY KRĘGOSŁUP, PŁASKI BRZUCH, YOGA 90 MIN, STRETCHING. Te formy treningowe zwiększają ogólne rozciągnięcie ciała, korygują sylwetkę oraz angażują w szczególności mięśnie głębokie.

Ruszaj, rozwijaj i redukuj
Nastawieni na podniesienie wydolności organizmu, poszukujący rozwoju poprzez rytm, a także osoby zamierzające zredukować niepotrzebne kilogramy mogą skorzystać z form opartych na choreografii i krokach tanecznych: ZUMBA, HIP-HOP oraz SALSATION.

Jeszcze więcej możliwości
Fabryka Formy w Łodzi to łącznie 1700 m2 powierzchni treningowej. Poza wyżej wymienionymi, w ofercie FF znaleźć można zróżnicowane pod względem intensywności zajęcia typu SPINNING czy ćwiczenia grupowe na eliptykach – treningi odbywające się w ramach programu INDOOR WALKING. Zwolennicy szybszego tempa odnajdą je w strefie funkcjonalnej, wybierając jeden z czterech typów zajęć: ABS 30 MIN, FF CROSS, TRENING METABOLICZNY i TRENING FUNKCJONALNY.

(fot. MM)
Źródło: (fot. MM)

Gdzie i kiedy?
Dwupoziomowe centrum fitness zlokalizowane w Porcie Łódź przy ul. Pabianickiej 245 (wejście na Poziom 0) otwarte jest przez cały tydzień - od poniedziałku do piątku (godz. 6:30 – 22:30), w soboty (godz. 8:00 – 21:00) i w każdą niedziele (godz. 8:00 – 20:00).

d3wjs3s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wjs3s
Więcej tematów