Trwa ładowanie...
d1j9kow
ebi smolarek
28-03-2008 08:00

Smolarek będzie reklamował Samsunga


Samsung, producent rozwiązań telekomunikacyjnych i produktów
elektroniki użytkowej, podpisał umowę sponsoringową z czołowym
strzelcem piłkarskiej reprezentacji Polski, Euzebiuszem Smolarkiem.
Kontrakt przewiduje udział piłkarza w promocji wybranych produktów
firmy.

Share
d1j9kow

Umowa sponsoringowa Samsunga ze Smolarkiem obowiązuje przez rok i dotyczy przede wszystkim udziału piłkarza w kampaniach promocyjnych telefonu komórkowego oraz serii telewizorów LCD. Firma powraca do współpracy z napastnikiem kadry Leo Beenhakkera po dwóch latach przerwy.

- Dotychczasowe wspólne działania spełniły nasze oczekiwania, co przesądziło o podpisaniu kontraktu. Jesteśmy z tego niezmiernie zadowoleni - komentuje Marcin Bołbot z Samsung Electronics Polska. - Podpisując umowę przed dwoma laty, wiązaliśmy ze Smolarkiem spore nadzieje i jak się okazało, mieliśmy rację. Ebi nie zawiódł polskich kibiców w eliminacjach do Mistrzostw Europy i stał się największą gwiazdą reprezentacji. Z optymizmem czekamy na jego wystąp na boiskach Austrii i Szwajcariiâ - dodaje Bołbot.

Pozyskanie Smolarka jest kolejnym krokiem firmy Samsunga w inwestowaniu w piłkę nożną w Polsce i na świecie. Od trzech lat z logo firmy na koszulkach biegają piłkarze angielskiej Chelsea Londyn, ćwierćfinalisty tegorocznej Ligi Mistrzów. Samsung była także sponsorem rozegranego na przełomie stycznia i lutego tego roku turnieju finałowego Pucharu Narodów Afryki.

d1j9kow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j9kow
d1j9kow
Więcej tematów