Trwa ładowanie...
d1uiqb3

Śmiertelny wypadek na blokowisku w Gdyni. Mężczyzna wypadł z 10. piętra

Wczoraj po godzinie 19.00 z 10. piętra bloku w Gdyni Pogórzu wypadł mężczyzna. Zmarł na miejscu. Policja wstępnie wykluczyła zabójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmiertelny wypadek na blokowisku w Gdyni. Mężczyzna wypadł z 10. piętra
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d1uiqb3

- Wieczorem z dziesięciopiętrowego bloku w Gdyni wypadł 52-letni mężczyzna. Wstępnie wykluczyliśmy współudział osób trzecich. Obecnie prowadzone są czynności dochodzeniowe – informuje Wirtualną Polskę kom. Michał Rusak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Zdarzenie miało miejsce podczas rodzinnego spotkania. Działający na miejscu policjanci przesłuchali już rodzinę. Obecnie rozpytują innych świadków zdarzenia. Jako przyczynę śmierci brane są pod uwagę samobójstwo oraz nieszczęśliwy wypadek. W związku z wieczorową porą na miejsce wezwany został oddział straży pożarnej, który miał doświetlić miejsce zdarzenia.

Na miejscu pojawił się prokurator oraz lekarz sądowy. Sekcja zwłok mężczyzny zostanie przeprowadzona jeszcze dziś. Wówczas znane będą bliższe informacje.

To pierwszy tego typu przypadek w tym roku. Pod koniec lipca do podobnego zdarzenia doszło w gdyńskim szpitalu. Wówczas 20-letnia kobieta wyskoczyła z okna.

Najprawdopodobniej targnęła się na swoje życie w efekcie zawodu miłosnego. Mimo natychmiastowej pomocy medycznej kobieta zmarła.

d1uiqb3

Podziel się opinią

Share
d1uiqb3
d1uiqb3
Więcej tematów