Trwa ładowanie...
d3n9rew
d3n9rew
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Śmiertelne zabawy z bronią

W Polsce jest 116 tys. myśliwych. Rocznie zabijają przez przypadek kilka osób - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3n9rew

Są zasady dotyczące bezpieczeństwa, do których myśliwy musi się stosować i nie ma od nich odstępstwa. Choć każdy myśliwy powinien je znać, tragedii jest kilka rocznie. Gazeta przytacza liczne przykłady wypadków na polowaniach.

Ponadto w praktyce, jeżeli ktoś źle strzela, nic mu nie grozi. Polujący nie mają obowiązku wykonywania badań lekarskich. Mogą mieć więc np. słaby wzrok.

d3n9rew

Podziel się opinią

Share

d3n9rew

d3n9rew
Więcej tematów