Trwa ładowanie...
d1pvebj

Śmiertelne pobicie w Gródkowie. Aresztowano dwóch nastolatków

Dwaj młodzi mężczyźni pobili ze skutkiem śmiertelnym 43-letniego mieszkańca Gródkowa. Ofiara została skatowana praktycznie bez powodu. Już w kilka godzin po zdarzeniu policja zatrzymała podejrzanych.
Share
Śmiertelne pobicie w Gródkowie. Aresztowano dwóch nastolatków
Źródło: slaska.policja.gov.pl
d1pvebj

Trzej młodzi mieszkańcy powiatu będzińskiego (w wieku 18-19 lat) pili piwo, gdy dołączył się do nich 43-latek z Gródkowa. W pewnym momencie libacji dwaj młodzi mężczyźni bez powodu zaatakowali starszego kompana.

- Napastnicy w trakcie zajścia dotkliwie pobili swoją ofiarę. Ciało skatowanego mężczyzny przenieśli w zarośla w pobliżu przystanku autobusowego, po czym wrócili do swoich domów - informuje zespół prasowy będzińskiej policji.

43-latek zmarł z powodu odniesionych ran. Będzińscy policjanci ustalili przebieg wydarzeń i zatrzymali już kilka godzin po zdarzeniu wszystkich trzech podejrzanych.

Sędzia zastosował, wobec sprawców pobicia, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi im teraz kara 10 lat więzienia. Trzeci z uczestników zdarzenia został objęty policyjnym dozorem i odpowie za nieudzielenie pomocy ofierze.

d1pvebj

Podziel się opinią

Share
d1pvebj
d1pvebj
Więcej tematów