Trwa ładowanie...

Śmierć tarnawskiego proboszcza. Są wyniki sekcji zwłok

Prokuratura Rejonowa w świętokrzyskim Jędrzejowie przesłuchuje 26-letniego mężczyznę, któremu postawiono zarzut zabójstwa proboszcza parafii w Tarnawie. Z wstępnych wyników sekcji zwłok wynika, że na ciele księdza znajdowały się rany cięte i kłute.

Share
Śmierć tarnawskiego proboszcza. Są wyniki sekcji zwłok
Źródło: WP.PL
d3ly9w6

W jednym z pomieszczeń tarnawskiej plebanii zostało wybite kamieniem okno. Policjanci nie wiedzą jednak, czy zrobił to morderca - mieszkająca w tym samym budynku matka zabitego duchownego nie słyszała tej nocy hałasów.

Sprawa Igora Stachowiaka. Śmierć na komisariacie

Duchowny miał odprawić mszę o godz. 8 w poniedziałek, ale nie pojawił się w świątyni pw. św. Marcina. - Zaniepokojona siostra zakonna postanowiła sprawdzić, co jest przyczyną jego nieobecności - powiedział Wirtualnej Polsce kom. Kamil Tokarski, rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji.

d3ly9w6

Na miejscu znaleziono zwłoki proboszcza.

Jest oświadczenie kurii

- Z bólem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci ks. Jana Biernackiego, proboszcza parafii w Tarnawie. Ufamy, że powołane do tego służby wyjaśnią okoliczności z nią związane. Łączymy się w bólu i w modlitwie z rodziną śp. ks. Jana oraz z jego parafianami - czytamy w oświadczeniu ks. dr. Mirosława Cisowskiego, rzecznika diecezji kieleckiej.

Źródło: WP, echodnia.eu

d3ly9w6

Podziel się opinią

Share
d3ly9w6
d3ly9w6
Więcej tematów