Trwa ładowanie...

Śmierć nastolatków z Ledna. Są wyniki sekcji zwłok 13-latka

Wiadomo już co było przyczyną śmierci 13-letniego Filipa, którego ciało wyłowiono w piątek z Odry. Jeszcze w poniedziałek ma się też odbyć sekcja zwłok drugiego chłopca, 15-letniego Marka. Obaj zaginęli tydzień temu. W poszukiwania brało udział około 200 policjantów.

Share
Śmierć nastolatków z Ledna. Są wyniki sekcji zwłok 13-latka
Źródło: Lubuska Policja
d3mo5lc

W wyniku sekcji zwłok ustalono, że przyczyną śmierci 13-latka było utonięcie. Na ciele nie znaleziono śladów wskazujących na udział innych osób w zdarzeniu. W śledztwie przyjęto więc, że nad rzeką doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Ciało drugiego chłopca wyłowiono z Odry w niedzielę. Sekcja zwłok 15-latka ma się odbyć jeszcze dzisiaj.

d3mo5lc

Poszukiwania nastolatków z Ledna. Akcja służb

Poszukiwania nastolatków z Ledna trwają od poniedziałku 10 maja. Chłopcy wyszli z domów w godzinach popołudniowych i słuch po nich zaginął. Sprawa natychmiast została zgłoszona na policję, a ta w poniedziałek wieczorem rozpoczęła poszukiwania.

Zobacz też: ile powinna wynosić przerwa między dawkami szczepionki przeciw COVID-19? Prof. Zajkowska wyjaśnia

Przełom w poszukiwaniach nastąpił w piątek 14 maja. Wtedy potwierdził się najgorszy scenariusz. Z Odry wyłowiono ciało jednego z nastolatków. Od piątku, równocześnie do poszukiwań 15-letniego Marka, rozpoczęło się badanie okoliczności śmierci 13-latka z Ledna.

d3mo5lc

Źródło: RMF FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3mo5lc

Podziel się opinią

Share
d3mo5lc
d3mo5lc
Więcej tematów