Trwa ładowanie...

Śmierć młodej Niemki w Egipcie. Zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk

Niemieckie media poinformowały o śmierci modelki i byłej Miss Saksonii Henriette Hoemke. 29-latka zmarła dokładnie w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk.

Share
Śmierć młodej Niemki w Egipcie. Zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk
Źródło: Facebook.com, fot: Henriette Hoemke
d28f5xv

Niemka zmarła w kwietniu 2017 r., lecz media o sprawie poinformowały dopiero teraz. Niemieckie portale mówią o tym, że do śmierci młodej kobiety mogły przyczynić się zaawansowana anoreksja, kłopoty z pracą oraz załamanie nerwowe spowodowane rozstaniem ze swoim partnerem.

Wstępne ustalenia mówią o tym, że przyczyną śmierci 29-latki było osłabienie spowodowane anoreksją. Henriette miała w Egipcie uprawiać sport i właśnie podczas jednego z treningów zasłabła i upadła na ziemię. Magazyn „OK!” informuje również, że Niemka cierpiała na depresję, jednak ta informacja nie została jeszcze potwierdzona. Wiadomo jednak, że zgon nastąpił dokładnie w tym samym szpitalu, w którym zmarła Magdalena Żuk.

Zobacz też: Tajemnicza śmierć Polki w Egipcie

Henriette Hoemke w 2006 r. była w związku z Ralfem Fährmannen, bramkarzem niemieckiego klubu piłkarskiego Schalke 04. W tym samym roku uzyskała tytuł Miss Saksonii. Rok później startowała w konkursie na miss Niemiec, ale nie dostała się do pierwszej dziesiątki.

d28f5xv

Niemiecki dziennik „Bild Zeitung” przytacza słowa dziadka Henriette, który twierdzi, że jego wnuczka od długiego czasu chorowała na anoreksję. - Kiedy widzieliśmy się po raz ostatni pod koniec marca, była już bardzo słaba. Jej nogi były tak chude, jak moje ręce - komentuje Rudi Hömke.

Po śmierci Henriette Hoemke, zabrał głos także Ralf Fährmann. Bramkarz opublikował na swojej stronie oświadczenie, w którym wyznał, że bardzo poruszyła go śmierć byłej partnerki. Złożył także kondolencje jej rodzinie.

Żródło: Radio Zet/Bild

d28f5xv

Podziel się opinią

Share
d28f5xv
d28f5xv
Więcej tematów