Trwa ładowanie...
d3rr20s

Śmierć bliźniąt z Bydgoszczy. Matka usłyszała zarzuty

Zarzut dokonania dwóch zabójstw usłyszała matka bliźniąt z Bydgoszczy. Kobieta trafiła do aresztu. Wyniki sekcji wskazały, że dzieci zmarły wskutek uduszenia gwałtownego w mechanizmie utonięcia. Śledczy od początku wskazywali, że śmierć chłopców nie wynikła z przyczyn naturalnych.
Share
Bydgoszcz. Matka usłyszała zarzut zabójstwa 2-miesięcznych bliźniąt.
Bydgoszcz. Matka usłyszała zarzut zabójstwa 2-miesięcznych bliźniąt.Źródło: East News, Fot: Adam STASKIEWICZ
d3rr20s

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury w Bydgoszczy. Matka bliźniąt trafiła do aresztu na trzy miesiące. Wcześniej kobieta usłyszała zarzut zabójstwa dzieci.

Bydgoszcz. Matka usłyszała zarzuty

Jak informuje "Gazeta Pomorska", nie wiadomo, jakich zeznań udzieliła matka chłopców podczas przesłuchania. Oprócz niej, przepytywany był także ojciec niemowlaków.

d3rr20s

Sytuacja jest dynamiczna. Śledczy długo zwlekali z postawieniem zarzutów, mimo wstępnych wyników sekcji, które wskazywały na utopienie 2-miesięcznych bliźniąt. Powodem była niemożność przesłuchania matki chłopców, ponieważ trafiła ona na oddział psychiatryczny. Teraz jednak, doszło do przesłuchania.

Czytaj też: 2-miesięcznie bliźnięta z Bydgoszczy nie żyją. Matka w szpitalu

Zobacz też: Złożyła prośbę do Mariana Banasia o kolejną kontrolę. Joanna Scheuring-Wielgus ujawnia treść odpowiedzi

Bydgoszcz. Policja znalazła martwe bliźniaki

Przypomnijmy, do tragedii doszło 10 lutego w jednym z mieszkań przy ul. Kanałowej w Bydgoszczy. Służby otrzymały informację o około godziny 13 i udały się na miejsce. Tam, w łóżeczkach, znaleźli dwóch niespełna 2-miesięcznych chłopców. Nie mieli na ciele żadnych widocznych obrażeń. Wykluczono także zatrucie tlenkiem węgla.

d3rr20s

W mieszkaniu była też matka chłopców. Kobieta była nieprzytomna. Z nieoficjalnych informacji wynika, że miała zażyć leki. Prawdopodobnie chciała popełnić samobójstwo. Kobieta miała być też pod opieką psychiatry. Miała cierpieć na depresję poporodową.

Ojciec chłopców w chwili, gdy doszło do tragedii, był poza domem. Matka ma jeszcze jedno dziecko - córkę, która w tym czasie miała znajdować się w przedszkolu.

Źródło: "Gazeta Pomorska"

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje.

d3rr20s

Podziel się opinią

Share
d3rr20s
d3rr20s
Więcej tematów