Trwa ładowanie...
d3mcny4

Słupsk: zamieszanie z liczeniem głosów. Porzucono karty

Niektórzy członkowie obwodowych komisji wyborczych porzucili worki z głosami. Przez wiele godzin czekali na przekazanie ich miejskiej komisji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przeliczono wyniki z mniej niż połowy obwodów
Przeliczono wyniki z mniej niż połowy obwodów (PAP, Fot: Marcin Bielecki)
d3mcny4

Na korytarzach słupskiego ratusza panuje ogromne zamieszanie. Na razie przeliczono wyniki z mniej niż połowy obwodów. Jak donosi serwis gp24.pl, osobom czekającym na zdanie protokołów i worków z głosami puszczają nerwy. Część z nich jest tam od godz. 6 rano.

Według serwisu, niektórzy porzucili pracę, a w miejskiej komisji wyborczej leżą worki z głosami. Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Słupsku nie skomentował sprawy.

- Za organizację wyborów i przyjmowanie protokołów z załączonymi kartami odpowiada komisarz. My tylko użyczyliśmy miejsce w ratuszu i oddelegowaliśmy pracowników. Faktycznie wielu członków komisji czeka bardzo długo i jest zmęczonych. Wsparliśmy ich posiłkiem z baru w magistracie - powiedział Wirtualnej Polsce Marek Biernacki, zastępca prezydenta Roberta Biedronia.

d3mcny4

Sam Biedroń także stwierdził w mediach społecznościowych, że za prace komisji obwodowych odpowiadają władze państwowe i to one powinny w przyszłość lepiej zorganizować liczenie głosów.

Zobacz także: To tutaj mieści się królestwo dyń. Jest ich tak dużo, że aż trudno policzyć

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d3mcny4

Podziel się opinią

Share

d3mcny4

d3mcny4
Więcej tematów