Trwa ładowanie...
dj4kcln

Śledztwo CBA - zawieszony wysoki urzędnik NFZ w Białymstoku

Zastępca dyrektora ds. medycznych podlaskiego oddziału NFZ w Białymstoku został zawieszony w pełnieniu obowiązków służbowych. Ma to związek ze śledztwem CBA i miejscowej prokuratury okręgowej - poinformował Fundusz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śledztwo CBA - zawieszony wysoki urzędnik NFZ w Białymstoku
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
dj4kcln

Według informacji ze źródeł w prokuraturze chodzi o sprawę o charakterze korupcyjnym i ma ona związek z działalnością jednej z osób z kierownictwa podlaskiego oddziału NFZ. Więcej informacji ma być podanych w czwartek.

CBA informuje jedynie, że zatrzymane zostały trzy osoby w śledztwie, które Biuro prowadzi wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Białymstoku. - Na tym etapie, kiedy działania są nadal prowadzone, o szczegółach nie możemy mówić - powiedział rzecznik CBA Jacek Dobrzyński.

Rzecznik NFZ w Białymstoku Adam Dębski przesłał mediom oświadczenie, w którym poinformował o zawieszeniu w pełnieniu obowiązków służbowych zastępcy dyrektora ds. medycznych.

"Podlaski oddział wojewódzki NFZ, we współpracy z organami ścigania, dołoży wszelkich starań w celu wyjaśnienia podejrzeń wobec zawieszonego zastępcy dyrektora" - napisał.

dj4kcln

Podziel się opinią

Share
dj4kcln
dj4kcln
Więcej tematów