Trwa ładowanie...
d3gfghu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Śledztwo CBA - zawieszony wysoki urzędnik NFZ w Białymstoku

Zastępca dyrektora ds. medycznych podlaskiego oddziału NFZ w Białymstoku został zawieszony w pełnieniu obowiązków służbowych. Ma to związek ze śledztwem CBA i miejscowej prokuratury okręgowej - poinformował Fundusz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śledztwo CBA - zawieszony wysoki urzędnik NFZ w Białymstoku
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
d3gfghu

Według informacji ze źródeł w prokuraturze chodzi o sprawę o charakterze korupcyjnym i ma ona związek z działalnością jednej z osób z kierownictwa podlaskiego oddziału NFZ. Więcej informacji ma być podanych w czwartek.

CBA informuje jedynie, że zatrzymane zostały trzy osoby w śledztwie, które Biuro prowadzi wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Białymstoku. - Na tym etapie, kiedy działania są nadal prowadzone, o szczegółach nie możemy mówić - powiedział rzecznik CBA Jacek Dobrzyński.

Rzecznik NFZ w Białymstoku Adam Dębski przesłał mediom oświadczenie, w którym poinformował o zawieszeniu w pełnieniu obowiązków służbowych zastępcy dyrektora ds. medycznych.

"Podlaski oddział wojewódzki NFZ, we współpracy z organami ścigania, dołoży wszelkich starań w celu wyjaśnienia podejrzeń wobec zawieszonego zastępcy dyrektora" - napisał.

d3gfghu

Podziel się opinią

Share

d3gfghu

d3gfghu
Więcej tematów