Trwa ładowanie...
d1nsm9n

SLD wypromuje się w londyńskim piętrusie

Od poniedziałku po ulicach stolicy i podwarszawskich miasteczek kursuje londyński piętrowy autobus, który zachęca do głosowania na SLD. We wtorek czerwonym piętrusem jeździła liderka podwarszawskiej listy Sojuszu Katarzyna Piekarska. Dzień wcześniej swą kandydaturę promował w ten sposób poseł Ryszard Kalisz (jedynka stołecznej listy). W środę autobus udaje się do Płocka.

Share
d1nsm9n

Słynnego londyńskiego piętrusa we wtorek ozdobiono płachtami z logo SLD i plakatami Piekarskiej. Na jednym z boków pojazdu umieszczono ogromny telebim, na którym wyświetlany był spot wyborczy wiceszefowej Sojuszu.

- Będziemy w ten sposób jeździć do wyborów, codziennie jesteśmy w innym okręgu. Wczoraj autobus jeździł po Warszawie, dzisiaj ruszamy po powiatach okołowarszawskich. Myślę, że tak fajnego piętrusa nie sposób nie zauważyć - powiedziała Piekarska.

Jak dodała, taka forma prowadzenia kampanii daje możliwość bezpośredniego kontaktu z wyborcami. - Będziemy rozmawiać z ludźmi, mamy materiały, ulotki - mówiła wiceszefowa SLD.

Autobus Sojuszu ruszył we wtorek rano spod warszawskiej siedziby SLD przy ulicy Rozbrat. Zabrał Piekarską i kilku jej współpracowników. - W miastach powiatowych czekają już na nas kolejni kandydaci, którzy dosiądą się później - powiedziała wiceszefowa SLD.

Politycy Sojuszu usadowili się na górnym pokładzie piętrusa, przez megafon pozdrawiali mieszkańców Warszawy i zachęcali do głosowania na SLD.

d1nsm9n

Podziel się opinią

Share
d1nsm9n
d1nsm9n
Więcej tematów