Trwa ładowanie...
d1j4zuo

Sławomir Neumann o kandydaturze Roberta Biedronia: obiecał, że wystartuje w Słupsku

Robert Biedroń będzie kandydował na urząd prezydenta stolicy? - W polityce niczego nie można wykluczyć - powiedział WP. Szef klubu PO Sławomir Neumann krótko skomentował te doniesienia: "Biedroń obiecał mieszkańcom Słupska, że tam wystartuje. Chyba że się rozdwoi".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir Neumann nie wierzy w to, by Robert Biedroń został kandydatem na prezydenta Warszawy
Sławomir Neumann nie wierzy w to, by Robert Biedroń został kandydatem na prezydenta Warszawy (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d1j4zuo

Z sondażu Kantar Millward Brown, przygotowanym na zlecenie Wirtualnej Polski wynika, że gdyby Robert Biedroń ogłosił start w wyborach na prezydenta Warszawy, miałby już dziś trzecie miejsce z poparciem rzędu 16 proc. Gdyby był wspólnym kandydatem lewicy i otrzymał wsparcie Ryszarda Kalisza i Adriana Zandberga, miałby dokładnie takie samo poparcie, jak Patryk Jaki i drugie miejsce.

- Rafał Trzaskowski jest dzisiaj, jak widać po sondażach, najmocniejszym kandydatem w Warszawie, niezależnie od tego, ilu przeciwko niemu chce kandydować. Z tego co wiem, to jednak Robert Biedroń jest prezydentem Słupska, a nie Warszawy i będzie kandydował w Słupsku. Obiecał mieszkańcom Słupska, że wystartuje w Słupsku. Chyba że się rozdwoi - powiedział w RMF FM Sławomir Neumann, pytany o ewentualny start Biedronia.

d1j4zuo

Zobacz także: Bronisław Komorowski: „Warszawa ma wielki problem. To tzw. słoiki"

- Neumann zapewnił, że PO nie obawia się startu Biedronia. - Natomiast pewnie mieszkańcy Słupska są ciekawi, czy dotrzyma słowa i będzie dbał o Słupsk w kolejnej kadencji, jak zapowiadał, czy nie - dodał szef klubu PO.

Źródło: RMF FM

d1j4zuo

Podziel się opinią

Share

d1j4zuo

d1j4zuo
Więcej tematów