Trwa ładowanie...
d3x6bot

Wodzisław Śląski. Mógł przygotować ponad 100 działek dilerskich. Twierdził, że marihuanę ma na własny użytek

25-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, w swoim mieszkaniu posiadał znaczną ilość narkotyków. Z zabezpieczonego przez policjantów suszu można przygotować 113 działek dilerskich marihuany. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty.
Share
25 latek z Wodzisławia Śląskiego miał narkotyki na własny użytek.
25 latek z Wodzisławia Śląskiego miał narkotyki na własny użytek.Źródło: Śląska Policja
d3x6bot

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego zatrzymali 25-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu znaleźli marihuanę. Było jej tyle, że można było przygotować 113 dziełek dilerskich. Mężczyzna mieszkał sam i jak twierdził, posiadał taką ilość na własny użytek. Mimo tłumaczenia został zatrzymany. Usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.

Troje mieszkańców Wodzisławia Śl. zatrzymanych za narkotyki

Nie był to jedyny sukces stróżów prawa z w walce z handlem narkotykami. Kilka dni temu zatrzymali troje mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, którzy posiadali znaczne ilości środków odurzających. Było ono możliwe dzięki pracy jastrzębskich kryminalnych. Mundurowi od dłuższego czasu podejrzewali o nielegalne posiadanie środków odurzających mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. W efekcie policjanci z zespołu zwalczającego przestępczość narkotykową zatrzymali dwóch mężczyzn oraz kobietę. Śledczy jednocześnie wkroczyli do wytypowanych mieszkań, w których, jak podejrzewali, mogą być narkotyki. Po przeszukaniu pomieszczeń policjanci zabezpieczyli marihuanę oraz sadzonki konopi indyjskich. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu.

d3x6bot

Zatrzymanym mężczyznom w wieku 19 i 17 lat przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielanie środków odurzających w celu uzyskania korzyści majątkowych. Wobec 44-letniej kobiety przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających oraz uprawę krzewów konopi. 44-latka to matka zatrzymanego 17-latka. Zastosowany został wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz poręczenie majątkowe wobec 19 i 44-latki.

Włodzimierz Czarzasty i dochodzenie. "Policjant nie powinien się tak zachowywać"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3x6bot

Podziel się opinią

Share
d3x6bot
d3x6bot
Więcej tematów