Trwa ładowanie...
d3i83p4

Śląskie. Śląski Ticket ma przyciągnąć turystów do regionu

Stadion Śląski w Chorzowie i Sztolnia Luiza w Zabrzu oraz zniżki u lokalnych firm. Od teraz wszystko na jednym bilecie. Wspólne zwiedzanie tych obiektów będzie teraz możliwe dzięki wprowadzonej właśnie ofercie o nazwie ”Śląski Ticket”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
stadion śląski
stadion śląski (wp)
d3i83p4

Obiekty te to symbole województwa, dzięki wspólnemu biletowi turyści będą mieli szansę poczuć prawdziwego ducha Górnego Śląska. Dzięki niemu skorzystają także z licznych zniżek, m.in. w hotelach czy restauracjach. Włodarze obiektów liczą, że w ten sposób uda się przyciągnąć do regionu turystów z odległych stron. W najbliższych miesiącach planują kolejne wspólne działania.

Bon turystyczny już działa. Zainteresowanie Polaków duże

Podczas zwiedzania Stadionu Śląskiego turyści będą mogli wejść do szatni, przejść tunelem na murawę, obejrzeć seans oraz odwiedzić salę muzealną. Ci, którzy odwiedzą Sztolnię Królowa Luiza, będą mogli przepłynąć najdłuższym w Polsce podziemnym spływem łodziami.

Śląski Ticket można kupić w tradycyjny sposób - na Stadionie Śląskim lub w kasach Muzeum Górnictwa Węglowego, do którego należy Sztolnia Królowa Luiza. Dostępny jest także w internecie. Znajduje się na nim specjalny kod QR, który przenosi na stronę z informacjami o zniżkach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3i83p4

Podziel się opinią

Share
d3i83p4
d3i83p4
Więcej tematów