Trwa ładowanie...
d3uupfn

Śląskie. Kolejne zmiany w rozkładach jazdy, ZTM wprowadza obostrzenia

17 października także w komunikacji miejskiej zajdą zmiany związane z obostrzeniami dotyczącymi koronawirusa. Od soboty w tramwajach, autobusach i trolejbusach będzie mogło przebywać mniej pasażerów. Na pokładzie jednocześnie będzie mogło się znajdować 30 proc. osób ze wszystkich miejsc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ZTM wprowadza kolejne obostrzenia
ZTM wprowadza kolejne obostrzenia (Zarząd Transportu Metropolitalnego)
d3uupfn

Od początku pandemii, Zarząd Transportu Metropolitalnego wprowadził już ok. 850 zmian w rozkładach jazdy dla mieszkańców regionu. Tam, gdzie ruch jest spory zwiększono liczbę kursów lub na trasę wysłano większe pojazdy. Tam, gdzie ruch był znikomy zawieszono połączenia.

Teraz ZTM wie już, jak działać - szybko i bezpiecznie. Ważne, by poszczególni włodarze byli gotowi do współpracy, m.in. wyrazili zgodę na zwiększenie kosztów funkcjonowania komunikacji miejskiej na ich obszarze.

Profesor jasno o komunikacji miejskiej. "Wystarczy jedna nieodpowiedzialna osoba"

Plany ulegają dalszym modyfikacjom, transport sukcesywnie jest reorganizowany. Przedstawiciele Zarządu zachęcają podróżnych, by korzystali z komunikacji tramwajowej. Jest jej znacznie więcej, jak i miejsc w wagonach.

Zapewniają także, że wszyscy ciężko pracują na to, by mieszkańcy podróżowali w komfortowych i bezpiecznych warunkach. O wszelkich zmianach, aktualizowanych na bieżąco, można przeczytać na stronie internetowej www.metropoliaztm.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3uupfn

Podziel się opinią

Share
d3uupfn
d3uupfn
Więcej tematów