Trwa ładowanie...

Śląskie. Dramat w Żorach. Nieskuteczny zakaz zbliżania. Mężczyzna brutalnie pobił partnerkę

Na 3 miesiące tymczasowo sąd aresztował 30-letniego mężczyznę w Żorach, który dotkliwie pobił kobietę, choć od grudnia obowiązywał go zakaz kontaktowania i zbliżania się do niej, a także nakaz opuszczenia mieszkania.

Share
Śląskie. 30-letni mężczyzna w Żorach dotkliwie pobił kobietę, choć obowiązywał go zakaz zbliżania się do niej.
Śląskie. 30-letni mężczyzna w Żorach dotkliwie pobił kobietę, choć obowiązywał go zakaz zbliżania się do niej.Źródło: Pixabay
d3uwmrm

Sąd tymczasowo na trzy miesiące aresztował w piątek 30-latka, który brutalnie pobił swoją partnerkę – poinformowała policja w Żorach.

Jak wynika z zebranego materiału dowodowego, mężczyzna znęcał się nad kobietą od kwietnia ubiegłego roku. W grudniu, po tym, jak groził jej nożem, nakazano mu opuścić mieszkanie i objęto zakazem zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzoną kobietą.

d3uwmrm

30-latek jednak nie zastosował się do tego. Co więcej, jego agresja w stosunku do partnerki przybrała na sile.. Po raz ostatni policjanci interweniowali w mieszkaniu pokrzywdzonej kobiety w środę po południu.

- Tego dnia mężczyzna wszczął kolejną awanturę, podczas której dotkliwie pobił kobietę. 30-latek wyzywał, szarpał ją za włosy, dusił, kopał i bił tak mocno, że doznała uszczerbku na zdrowiu – przekazują służby prasowe śląskiej policji.

Kiedy do mieszkania przyjechali mundurowi, mężczyzna wyganiał ich i był agresywny, a z jego ust padały niecenzuralne słowa. Choć jego stan wskazywał na to, że jest pod silnym wpływem alkoholu, odmówił badania na alkomacie tuż po zatrzymaniu przez policję.

30-latek trafił do policyjnej celi, a w piątek został tymczasowo aresztowany. Do zakończenia postępowania będzie przebywał za kratami.

Kandydat PiS na RPO ujawnił plan. Niektórych Bartłomiej Wróblewski zaskoczy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3uwmrm

Podziel się opinią

Share
d3uwmrm
d3uwmrm
Więcej tematów