Trwa ładowanie...

Rybnik. Myślał, że nakłania do seksu 13-latkę, mocno się zdziwił

Zarzut składania propozycji seksualnych dziecku usłyszał zatrzymany przez policjantów 37-latek z Rybnika. Mężczyzna, przekonany że przez internet koresponduje z 13-latką, nakłaniał nastolatkę do spotkania i obcowania płciowego.
Share
Rybnik. 37-latek odpowie za nakłanianie 13-latki do seksu.
Rybnik. 37-latek odpowie za nakłanianie 13-latki do seksu.Źródło: Śląska Policja
d2aktd0

- Sprawca był przekonany, że wymienia wiadomości z dzieckiem, a w rzeczywistości korespondował z osobą dorosłą – podkreślają policjanci.

Rybniczanin usłyszał prokuratorskie zarzuty składania propozycji seksualnych małoletniej poniżej piętnastego roku życia. Prokurator objął go policyjnym dozorem.

Rybnik. 37-letni pedofil w rękach policji

Informację o 37-letnim mieszkańcu Rybnika, który nawiązał kontakt za pośrednictwem internetowego portalu komunikacyjnego z 13-latką, policjanci uzyskali w poniedziałek, 5 kwietnia, po południu. Funkcjonariusze podszyli się pod nastolatkę i podtrzymywali korespondencję, uzyskując dowody przestępstwa.

d2aktd0

- Mężczyzna był przekonany, że nowo nawiązana znajomość i dalsza korespondencja prowadzona jest z dziewczynką. W korespondencji usiłował nakłonić dziewczynkę do spotkania, podczas którego miałaby ona poddać się innej czynności seksualnej oraz składał jej propozycjeobcowania płciowego – poinformował zespół prasowy komendy policji w Rybniku.

Mężczyzna został błyskawicznie namierzony i zatrzymany przez policjantów.. W toku dalszych czynności śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Rybnika zarzutu składania małoletniej propozycji poddania się innej czynności seksualnej oraz propozycji obcowania płciowego małoletniej poniżę piętnastego roku życia.

COVID-19. Dantejskie sceny na Stadionie Narodowym. Rzecznik ministerstwa zdrowia komentuje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2aktd0

Podziel się opinią

Share
d2aktd0
d2aktd0
Więcej tematów