Trwa ładowanie...

Kopalnia Soli "Wieliczka” nagrodzona "Lodołamaczem”

8 października już po raz 15. przyznano ogólnopolską nagrodę "Lodołamacza”. Wśród laureatów znalazła się wielicka kopalnia, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Zdrowa Firma”.

Share
Po raz 15. przyznano ogólnopolską nagrodę "Lodołamacza”
Po raz 15. przyznano ogólnopolską nagrodę "Lodołamacza”Źródło: www.wieliczkacity.pl
d28djac

Nagrodę na Zamku Królewskim w Warszawie, odebrał podczas uroczystej gali Paweł Nowak - Prezes Zarządu Kopalni Soli "Wieliczka”. Podczas spotkania laureatów obecna była również honorowa patronka konkursu - Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych każdego roku przyznaje nagrody dla firm, które są społecznie odpowiedzialne i kierują się dobrem innych.

d28djac

Kopalnia Soli "Wieliczka” otrzymała "Lodołamacza” już po raz czwarty. Pierwsze dwa (regionalny i krajowy) trafiły do wielickiej kopalni w 2017 roku. Doceniono wtedy udostępnienie niepełnosprawnym najpiękniejszego fragmentu Trasy Turystycznej. Trzeci "Lodołamacz” (regionalny) trafił do Wieliczki w tym roku w kategorii "Zdrowa Firma” i stał się przepustką do nagrody ogólnopolskiej. Tegoroczne wyróżnienia wielicka kopalnia zdobyła za ochronę zdrowia swoich pracowników, działania mające zapewnić bezpieczeństwo pracy oraz za realizację różnego rodzaju akcji edukacyjno-zdrowotnych. Kopalnia Soli "Wieliczka” jest jednym z największych pracodawców w naszym powiecie.

- "Lodołamacz” to wyjątkowa nagroda. Przypomina, że dobro drugiego człowieka powinno być jedną z najważniejszych wartości, również w działalności firm i przedsiębiorstw – powiedział Paweł Nowak, Prezes Zarządu Kopalni Soli "Wieliczka” S.A.

- Bezpieczeństwo pracy jest podstawowym warunkiem funkcjonowania wielickiej kopalni – mówi Tomasz Broniowski, Dyrektor Biura Spółki Kopalni Soli "Wieliczka” S.A. – Prowadzimy roboty górnicze, ruch turystyczny oraz uzdrowiskowy. Jesteśmy odpowiedzialni za setki, a nawet tysiące osób

Źródło: wieliczkacity.pl

Koronawirus w Polsce. "Jest bardzo źle". Polityk uderza w Szumowskiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d28djac

Podziel się opinią

Share
d28djac
d28djac
Więcej tematów