Trwa ładowanie...

Katowice. Miasto szkoli lekarzy, jak mają leczyć po COVID-19

Każdy z nas przechodzi go inaczej. Niektórym nadal udało się go uniknąć. Ci, którzy zetknęli się z groźnym wirusem muszą pamiętać, że wyzdrowienie nie oznacza końca walki. Jak ją prowadzić, nauczą nas lekarze…którzy sami się tego nauczą.
Share
Katowice organizują szkolenie dla lekarzy, jak leczyć po koronawirusie
Katowice organizują szkolenie dla lekarzy, jak leczyć po koronawirusieŹródło: Pixabay
d382zoj

Wiele osób po przejściu COVID-19 wciąż nie może wrócić do pełni zdrowia. Śmiercionośny wirus wciąż daje o sobie znać. Mimo że choroba dawno minęła, jej skutki odczuwalne są przez długi czas. Jesteśmy słabi, zmęczeni i przygnębieni. Niektórzy przez wiele miesięcy nie potrafią odzyskać smaku czy węchu. Mamy problemy z oddychaniem i szybko się męczymy. Jak temu zaradzić?

Wiedzę na ten temat uzyskają lekarze, dla których miasto Katowice przygotowało specjalne szkolenie online. Dzięki niemu chorzy, którzy nie odzyskali pełnej wydolności, będą wiedzieli jak zadbać o swoje zdrowie podczas codziennych zajęć. Wskazówek udzielą im lekarze POZ, którzy na co dzień mają kontakt z pacjentami.

Liczba miejsc w bezpłatnym szkoleniu jest ograniczona, zapisy trwają do 19 kwietnia. Szkolenie poprowadzi prof. dr hab. Aleksander Sieroń ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, konsultant krajowy w dziedzinie angiologii.

d382zoj

Do końca kwietnia do Polski ma trafić ponad 300 tys. szczepionek Johnson & Johnson

d382zoj

Podziel się opinią

Share
d382zoj
d382zoj
Więcej tematów