Trwa ładowanie...
dj3tp8k

Katowice. Będą nowe miejsca pracy dla 300 osób, właśnie ruszyła rekrutacja

W ciągu najbliższych dwóch lat 300 pracowników znajdzie zatrudnienie w międzynarodowej spółce, świadczącej administracyjne usługi biznesowe dla firm. Polski oddział spółki, działający w Warszawie i Katowicach, jest jednym z największych w jej strukturach. Łącznie pracuje tu blisko 500 osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pracę w spółce znajdzie 300 pracowników
Pracę w spółce znajdzie 300 pracowników (UM Katowice)
dj3tp8k

Władze miasta poinformowały, że tworzące się w Katowicach Europejskie Centrum TMF Group rozpoczęło właśnie rekrutację pracowników. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem w zakresie: księgowości i podatków, obsługi kadrowo-płacowej oraz sekretariatu korporacyjnego. Ze względu na bezpośredni kontakt z klientem niezbędna jest biegła znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.

"Katowice są unikalnym miejscem na inwestycyjnej mapie Europy Środkowo-Wschodniej, co potwierdza wielu inwestorów, decydujących się najpierw na ulokowanie swoich centrów w naszym mieście, a następnie rozszerzanie zakresu ich funkcjonowania" - skomentował prezydent miasta Marcin Krupa.

IEM Katowice 2020. Kapitalna oglądalność imprezy! "Najlepszy wynik w historii"

Śląski oddział będzie odpowiedzialny za kontakt z klientem, m.in. z Francji, Włoch, Belgii, Niemiec, Austrii, Anglii, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dj3tp8k

Podziel się opinią

Share
dj3tp8k
dj3tp8k
Więcej tematów