Trwa ładowanie...
d7472qr

Skoki narciarskie w Zakopanem 2019. Gdzie obejrzeć transmisję z Pucharu Świata?

W ten weekend Zakopane gości najlepszych skoczków z całego świata. W dniach 18-20 grudnia w "zimowej stolicy Polski" odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich. Sprawdź gdzie obejrzeć transmisje z indywidualnego konkursu.
Share
Skoki narciarskie w Zakopanem 2019. Gdzie obejrzeć transmisję z Pucharu Świata? Na zdjęciu dekoracja po konkursie drużynowym w Zakopanem w 2018 r.
Skoki narciarskie w Zakopanem 2019. Gdzie obejrzeć transmisję z Pucharu Świata? Na zdjęciu dekoracja po konkursie drużynowym w Zakopanem w 2018 r.Źródło: East News
d7472qr

Skoki narciarskie w Zakopanem 2019

W Zakopanem czuć atmosferę wielkiego święta skoków narciarskich. Na ulicach oraz w pobliżu Wielkiej Krokwi można zauważyć wielu kibiców ubranych w biało-czerwone barwy. Organizacja zmagań skoczków narciarskich w "zimowej stolicy Polski" jak co roku stoi na najwyższym poziomie.

18 grudnia w Zakopanem rozpoczął się kolejny w tym sezonie turniej Pucharu Świata w skokach narciarskich. Po sobotnich zmaganiach drużynowych przyszedł czas na zawody indywidualne.

d7472qr

Do piątkowych kwalifikacji Stefan Horngacher delegował 12 naszych zawodników. Poza Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim i Piotrem Żyłą przed kibicami mogli zaprezentować się: Stefa Hula, Jakub Wolny, Maciej Kot, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Paweł Wąsek, Przemysław Kantyka i Andrzej Stękała.

W kwalifikacjach nie wystąpił natomiast Tomasz Pilch. Polski Związek Narciarski poinformował, że junior został wycofany ze startu z powodu silnego przeziębienia. Z występów w Zakopanem zrezygnowali również m.in. Peter Prevc, Gregor Schlierenzauer, Daniel-Andre Tande, Andreas Wellinger i Severin Freund.

Skoki narciarskie w Zakopanem 2019 – gdzie obejrzeć transmisję z Pucharu Świata?

Podczas dzisiejszego konkursu indywidualnego na Wielkiej Krokwi w Zakopanem zobaczymy jedenastu Polaków. Na belce startowej pojawią się: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Stefa Hula, Dawid Kubacki, Jakub Wolny Maciej Kot, a także Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Przemysław Kantyka, Andrzej Stękała i Paweł Wąsek.

Niedzielny konkurs indywidualny rozpocznie się serią próbną o godz. 15. Początek pierwszej serii konkursu indywidualnego zaplanowano natomiast na godz. 16.

Transmisję z zawodów będzie można śledzić na antenie TVP 1, TVP Sport , Eurosportu oraz w Internecie pod adresem sport.tvp.pl oraz za pomocą aplikacji WP Pilot.

d7472qr

Podziel się opinią

Share
d7472qr
d7472qr
Więcej tematów