Trwa ładowanie...

Skoki narciarskie w Sapporo 2019: sobota transmisja online - gdzie i o której obejrzeć transmisję skoków narciarskich w Sapporo

Skoki narciarskie w Sapporo – transmisja sobotniego konkursu skoków narciarskich. Gdzie i o której można obejrzeć transmisję z zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich?
Share
Skoki narciarskie transmisja online - gdzie obejrzeć za darmo skoki narciarskie w Iternecie?
Skoki narciarskie transmisja online - gdzie obejrzeć za darmo skoki narciarskie w Iternecie?Źródło: East News, Fot: Marek Dybas/REPORTER
d3m2qxn

Skoki narciarskie Sapporo 2019 – plan na sobotę

Skoki narciarskie w Sapporo to kolejny przystanek na trasie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem czołowi skoczkowie zmierzą się na japońskiej skoczni Ōkurayama. Na weekend 26-27 stycznia zaplanowano dwa konkursy indywidualne.

Skoki narciarskie w Sapporo w sobotę rozpoczną się od serii próbnej zaplanowanej na godzinę 7 rano czasu polskiego. Następnie o godzinie 8 ma rozpocząć się pierwsza seria skoków narciarskich.

d3m2qxn

Polskę, podczas tych zawodów, reprezentować będzie Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula oraz Jakub Wolny.

Skoki narciarskie Sapporo 2019 – transmisja online

Gdzie obejrzeć transmisję ze skoków narciarskich online? To pytanie zadaje sobie wielu fanów skoków narciarskich. Transmisja online będzie dostępna na stronie TVP Sport. Chętni będą mogli obejrzeć skoki również za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport.

Transmisja skoków narciarskich będzie dostępna także w WP Pilot. Aby obejrzeć skoki wystarczy dokonać darmowej rejestracji i włączyć kanał TVP 1 lub TVP Sport, które będą transmitowały zawody Pucharu Świata.

d3m2qxn

Relację live z konkursku skoków narciarskim można śledzić również na stronie Sportowych Faktów WP.

Skoki narciarskie Sapporo 2019 – transmisja TV

Skoki narciarskie w Sapporo będzie można obejrzeć również w telewizji. Tradycyjnie transmisję z zawodów Pucharu Świata zobaczymy w TVP 1 oraz TVP Sport (początek transmisji o 7:45). Zmagania skoczków można oglądać również na kanale Eurosport 2 (transmisja od 7:45).

d3m2qxn

Podziel się opinią

Share
d3m2qxn
d3m2qxn
Więcej tematów