Trwa ładowanie...

Skoki narciarskie 2019 na żywo. Gdzie i o której obejrzeć sobotni konkurs lotów narciarskich w Oberstdorfie?

Rozpoczęły się zmagania o Małą Kryształową Kulę. W sobotę w Oberstdorfie odbędzie się drugi konkurs indywidualny na mamuciej skoczni im. Heiniego Klopfera. Gdzie i o której obejrzeć sobotni konkurs lotów narciarskich w Oberstdorfie?

Skoki narciarskie 2019 na żywo. Gdzie i o której obejrzeć sobotni konkurs lotów narciarskich w Oberstdorfie?Źródło: East News
dr37gwp
dr37gwp

Skoki narciarskie 2019 na żywo. Sobotni konkurs lotów narciarskich w Oberstdorfie

W sobotę w Oberstdorfie odbędzie się drugi w tym sezonie konkurs lotów narciarskich. Dla wielu kibiców skoki na mamutach są najciekawszymi zmaganiami, ponieważ możemy spodziewać się naprawdę dalekich lotów.

Do sobotnich kwalifikacji przystąpi sześciu polskich skoczków. Debiutant w lotach narciarskich Paweł Wąsek, który decyzją Stefana Horngachera zastąpił Macieja Kota oraz dobrze znani kibicom: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Jakub Wolny.

Skoki narciarskie 2019 na żywo. Gdzie i o której obejrzeć sobotni konkurs lotów narciarskich w Oberstdorfie?

Do tegorocznej klasyfikacji Pucharu Świata w lotach narciarskich zaliczone zostaną wyniki sześciu konkursów indywidualnych - trzech w Oberstdorfie, jednego w Vikersund oraz dwóch w Planicy. Punktacja liczona jest identycznie, jak w ogólnej klasyfikacji PŚ.

Sobotni konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie jest drugim dniem zmagań na skoczni im. Heiniego Klopfera. Sobotni turniej główny rozpocznie się o godz. 16, a poprzedzą go kwalifikacje o 14:45.

dr37gwp

Jeszcze nigdy reprezentant Polski nie zdołał sięgnąć po Małą Kryształową Kulę w lotach narciarskich. Czy zmieni się to w tym roku?

Plan konkursu Pucharu Świata w Oberstdorfie:

Sobota 2 lutego 2019
14:45 kwalifikacje
16:00 konkurs indywidualny

Niedziela 3 lutego 2019
14:30 kwalifikacje
16:00 konkurs indywidualny

Transmisję z konkursu lotów narciarskich w Oberstdorfie będzie można śledzić na antenie TVP 1, TVP Sport, Eurosportu oraz w Internecie pod adresem sport.tvp.pl, a także za pomocą aplikacji WP Pilot.

Sprawdź pełny kalendarz sezonu 2018/2019 Pucharu Świata w skokach narciarskich.

dr37gwp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr37gwp
Więcej tematów