Trwa ładowanie...
dbnlh06
dbnlh06

Skoczył z mostu do Wisły, bo chciał sobie zrobić selfie. Wyłowiono ciało

Policja rzeczna wyłowiła ciało 31-latka, który w sobotę późnym wieczorem skoczył z Mostu Świętokrzyskiego do wody. Na Wiśle w Warszawie wznowiono w poniedziałek rano poszukiwania mężczyzny. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna chciał sobie zrobić selfie w locie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dbnlh06

Tuż przed koncertem AC/DC na Stadionie Narodowym, grupa młodych mężczyzn spacerowała po moście Świętokrzyskim. W pewnym momencie, jeden z nich - 31-letni mieszkaniec Bytomia - wpadł na szalony pomysł. Postanowił skoczyć z mostu, by zrobić sobie zdjęcie w locie.

Mężczyzna wpadł do Wisły, tuż obok przepływającej łódki. Chciał do niej dopłynąć i w ten sposób dostać się na brzeg. Niestety, nie udało mu się chwycić wiosła.

Do akcji natychmiast wkroczyli policjanci z komisariatu rzecznego i straż pożarna z wodnej jednostki ratowniczej. Ratownicy przeszukiwali koryto rzeki na odcinku pomiędzy mostami Świętokrzyskim a Śląsko-Dąbrowskim.

Policjanci twierdzą, że to nie pierwszy tego typu przypadek. W ubiegłym tygodniu na podobny pomysł wpadł 35-latek. Miał jednak więcej szczęścia - udało mu się przeżyć.

dbnlh06

Podziel się opinią

Share
dbnlh06
dbnlh06
Więcej tematów