Trwa ładowanie...
dz4oe4t
dz4oe4t
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Serwis YouTube ma dziesięć lat

Serwis YouTube ma dziesięć lat - przypomina "Gazeta Wyborcza". To miejsce w sieci, w którym każdy może zamieścić film na dowolny temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dz4oe4t

YouTube jest dziś dostępny w 75 krajach i 61 językach. W każdej minucie ludzie publikują na nim 300 godzin zupełnie nowych materiałów wideo.

W Polsce YouTube ma już prawie 17 mln użytkowników, głównie młodych. 86 proc. naszych nastolatków codziennie używa YouTube'a.

dz4oe4t

Podziel się opinią

Share

dz4oe4t

dz4oe4t
Więcej tematów