ycipk-4n5w3x

Seksualne spotkania Stefana Niesiołowskiego. Padła kwota, jaką za nie zapłacono

Wiadomo coraz więcej ws. afery ze Stefanem Niesiołowskim. Wniosek dotyczący uchylenia immunitetu posła trafił już na komisję. Prokuratura w rozmowie z "Super Expressem" ujawniła, ile miały kosztować seksualne schadzki polityka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stefan Niesiołowski zapewnia, że jest niewinny
Stefan Niesiołowski zapewnia, że jest niewinny (PAP, Fot: Piotr Nowak)
ycipk-4n5w3x

6150 zł - co najmniej tyle miało kosztować zapewnienie Stefanowi Niesiołowskiemu usług seksualnych. Taką informację przekazał "Super Expressowi" przewodniczący sejmowej Komisji Regulaminowej, Spraw Poselskich i Immunitetowych Włodzimierz Bernacki.

Niesiołowski zamierza zrzec się immunitetu, by wyjaśnić sprawę swojego ewentualnego zamieszania w pomoc przy załatwianiu intratnych kontraktów biznesmenom. W czwartek poinformowano, że wniosek prokuratury o uchylenie immunitetu trafił już do komisji, której przewodzi Bernacki.

- Wniosek został przekazany do posła. Po zapoznaniu się z wnioskiem Niesiołowski będzie miał możliwość złożenia oświadczenia do marszałka Sejmu o wyrażeniu zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej albo stwierdzić, że nie decyduje się na złożenie takiego oświadczenia. Wtedy cała sprawa będzie przedmiotem prac posłów z komisji regulaminowej - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" przewodniczący Komisji Regulaminowej.

ycipk-4n5w3x

Prokuratura zamierza postawić Stefanowi Niesiołowskiemu zarzut przyjmowania korzyści osobistych w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów. Polityk twierdzi, że nic takiego nie miało miejsca. I twierdził, że chodzi "chyba o przykrywkę Kaczyńskiego".

Zobacz także: Paweł Kukiz zajął stanowisko ws. ponownej lustracji Macierewicza

ycipk-4n5w3x

Źródło: se.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4n5w3x

ycipk-4n5w3x
ycipk-4n5w3x