Trwa ładowanie...
du1wu8n

Seksualne spotkania Stefana Niesiołowskiego. Padła kwota, jaką za nie zapłacono

Wiadomo coraz więcej ws. afery ze Stefanem Niesiołowskim. Wniosek dotyczący uchylenia immunitetu posła trafił już na komisję. Prokuratura w rozmowie z "Super Expressem" ujawniła, ile miały kosztować seksualne schadzki polityka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stefan Niesiołowski zapewnia, że jest niewinny
Stefan Niesiołowski zapewnia, że jest niewinny (PAP, Fot: Piotr Nowak)
du1wu8n

6150 zł - co najmniej tyle miało kosztować zapewnienie Stefanowi Niesiołowskiemu usług seksualnych. Taką informację przekazał "Super Expressowi" przewodniczący sejmowej Komisji Regulaminowej, Spraw Poselskich i Immunitetowych Włodzimierz Bernacki.

Niesiołowski zamierza zrzec się immunitetu, by wyjaśnić sprawę swojego ewentualnego zamieszania w pomoc przy załatwianiu intratnych kontraktów biznesmenom. W czwartek poinformowano, że wniosek prokuratury o uchylenie immunitetu trafił już do komisji, której przewodzi Bernacki.

- Wniosek został przekazany do posła. Po zapoznaniu się z wnioskiem Niesiołowski będzie miał możliwość złożenia oświadczenia do marszałka Sejmu o wyrażeniu zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej albo stwierdzić, że nie decyduje się na złożenie takiego oświadczenia. Wtedy cała sprawa będzie przedmiotem prac posłów z komisji regulaminowej - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" przewodniczący Komisji Regulaminowej.

du1wu8n

Prokuratura zamierza postawić Stefanowi Niesiołowskiemu zarzut przyjmowania korzyści osobistych w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów. Polityk twierdzi, że nic takiego nie miało miejsca. I twierdził, że chodzi "chyba o przykrywkę Kaczyńskiego".

Zobacz także: Paweł Kukiz zajął stanowisko ws. ponownej lustracji Macierewicza

Źródło: se.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

du1wu8n

Podziel się opinią

Share

du1wu8n

du1wu8n
Więcej tematów