ycipk-49scem

Seksskandal w armii. Błaszczak odwołuje pułkownika

Pułkownik Paweł L. po - jak pisze "Fakt" - "spektakularnym romansie" został zdymisjonowany przez ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. Tabloid pisze o seksskandalu w armii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seksskandal w armii
Seksskandal w armii (PAP, Fot: Marcin Bielecki)
ycipk-49scem

Płk dr Paweł L. do niedawna szefował Reprezentacyjnemu Zespołowi Artystycznemu Wojska Polskiego. Stracił stanowisko po pytaniach "Faktu" o to, kiedy skończy się kontrola MON w tej jednostce i z jakich przyczyn została ona wszczęta. "Co za zbieg okoliczności" - ironizuje tabloid.

"Fakt" twierdzi, że na jedno ze stanowisk pułkownik Paweł L. awansował swoją... kochankę. O tym, że łączy ich romans, mimo że mają własne rodziny, mieli wiedzieć w zespole wszyscy.

ycipk-49scem

– W kuluarach powszechna była wiedza o bardzo "osobistej relacji” pułkownika i podwładnej – mówią rozmówcy "Faktu". Mając na uwadze dobro zespołu, poinformowali o wszystkim MON. Reakcja była błyskawiczna. 1 października rozpoczęła się tam kontrola z organu nadzorującego jednostkę, czyli z Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Narodowego resortu obrony.

Kontrola wciąż trwa, a pułkownik – choć kierował zespołem zaledwie od pięciu miesięcy – już stracił stanowisko. Według ustaleń "Faktu" odwołał go sam szef MON Mariusz Błaszczak.

Kiedy tabloid zapytał pułkownika o romans z podwładną, ten stwierdził, że "nie jest celebrytą” i "nie jest od tego, by mówić o swoim życiu osobistym”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-49scem
Polub WP Wiadomości
ycipk-49scem
ycipk-49scem