Trwa ładowanie...
d473fjs

Sejm. Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas przemówienia Mateusza Morawieckiego?

Gorąco w Sejmie. Mateusz Morawiecki w ostrych słowach odniósł się do dyskusji na temat unijnego budżetu. Jego słowa wywołały burzę, jednak wszystko wskazuje na to, że nie poruszyły Janusza Korwin-Mikkego, który uciął sobie drzemkę podczas posiedzenia.
Share
Sejm. Janusz Korwin-Mikke zasnął?
Sejm. Janusz Korwin-Mikke zasnął?Źródło: Sejm
d473fjs

W środę Mateusz Morawiecki zabrał głos na temat budżetu unijnego. - Praworządność, łamanie praworządności stało się pałką propagandową. Odrzucamy takie podejście - oświadczył Morawiecki.

- Unia Europejska trwa, ponieważ jest organizacją państw, które są w stanie zawrzeć kompromis. Gdyby tego bezpiecznika w postaci weta nie było, Unii groziłby po prostu rozpad - stwierdził Mateusz Morawiecki.

Tymczasem wygląda na to, że Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas przemówienia premiera, co nie umknęło uwadze pozostałym posłom i posłankom.

d473fjs

Sejm. Janusz Korwin-Mikke zasnął?

To nie pierwszy taki incydent z udziałem Korwin-Mikkego. Rok temu zdjęcie polityka z inauguracyjnego posiedzenia Sejmu obiegło sieć. Poseł miał przymknięte oczy, wyglądał na śpiącego.

- Nie potwierdzam, aby Janusz Korwin-Mikke spał wczoraj podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu. On często przymyka oczy i w ten sposób się skupia - tłumaczył wówczas w rozmowie z Wirtualną Polską Konrad Berkowicz z Konfederacji.

Budżet UE. Niecodzienna sytuacja w studiu. Marcin Horała zgodził się z... Donaldem Tuskiem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d473fjs

Podziel się opinią

Share
d473fjs
d473fjs
Więcej tematów