Trwa ładowanie...

Schetyna i Lubnauer w Słupsku uderzają w Biedronia. "Zła postawa"

Robert Biedroń nie zachowuje się właściwie wobec mieszkańców Słupska - stwierdzili liderzy Koalicji Obywatelskiej podczas wizyty w tym mieście. Wspierali swoją kandydatkę na prezydenta Słupska. Biedroń nie będzie raczej walczył o reelekcję.

Share
Schetyna i Lubnauer w Słupsku uderzają w Biedronia. "Zła postawa"
Źródło: Marek Lapis/Forum, Artuk Widak/Zuma Press/Forum
dfhhwnr

Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer na konferencji prasowej w Słupsku wyjaśnili, że wstępne rozmowy z Biedroniem trwały kilka tygodni.

- Jednak do tanga trzeba dwojga. Pan Biedroń wybrał inną drogę. Jaką do końca nie wiadomo, bo nadal się nie określił co do startu w wyborach samorządowych. To zła postawa wobec mieszkańców - mówiła przewodnicząca Nowoczesnej.

dfhhwnr

- Trzeba też jasno powiedzieć, że my byliśmy zainteresowani współpracą całościową. Prezydent Słupska nie miał i nadal nie ma ugrupowania, które wystawiłoby kandydatów do sejmików czy rad powiatów w kraju. Jednak potrzebne jest zaufanie i skupienie się na konkretnych sprawach lokalnych lub ogólnopolskich - mówił lider Platformy Obywatelskiej.

Zaznaczył, że takich rozmów Robert Biedroń już nie podjął. - Moim zdaniem szkoda - dodał Schetyna.

Trzy kobiety w walce o fotel po Biedroniu

Kandydatka PO na prezydenta Słupska Beata Chrzanowska zapowiedziała, że program wyborczy ogłosi wkrótce. Zapowiada, że chce skupić się na propozycjach poprawy jakości życia mieszkańców.

dfhhwnr

Robert Biedroń nie podjął jeszcze decyzji ws. ponownego startu w wyborach w Słupsku. Prawdopodobnie poprze kandydaturę swojej obecnej zastępczyni: Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej. W ostatnim czasie ponownie padły jednak pytania o prawidłowość jej działań ws. zarzutów seksualnych, które usłyszał instruktor miejskiego domu kultury.

Pewne jest natomiast, że o głosy słupszczan walczyć będzie też inna kobieta. Prawo i Sprawiedliwość wystawiło do tego starcia Annę Mrowińską.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Zbiorowy ślub u Biedronia. ”Polskie Las Vegas”

Źródła: gryf24.pl, radiogdansk.pl

dfhhwnr

Podziel się opinią

Share
dfhhwnr
dfhhwnr
Więcej tematów