Trwa ładowanie...

Saryusz-Wolski wkrótce zmieni barwy polityczne?

Jacek Saryusz-Wolski wkrótce zwiąże się z partią Jarosława Gowina - nie interesuje go stanowisko szefa MSZ - podały Fakty TVN.

Share
Saryusz-Wolski wkrótce zmieni barwy polityczne?Źródło: © European Union 2014
d1g90xs

Katarzyna Kolenda-Zaleska, powołując się na swoje źródła, poinformował również, że Saryusz-Wolski ma obiecane stanowisko polskiego komisarza, gdy skończy się kadencja Elżbiety Bieńkowskiej.

"Financial Times" napisał, że premier Beata Szydło sonduje kraje Unii Europejskiej w sprawie możliwości zastąpienia Donalda Tuska na stanowisku szefa Rady Europejskiej przez eurodeputowanego PO Jacka Saryusz-Wolskiego. Brytyjski dziennik powołał się na dwóch dyplomatów z UE.

Jan Grabiec (PO) pytany na antenie TVN24 o to, czy nie dziwi go milczenie Saryusza-Wolskiego, stwierdził, że jego zdaniem europoseł PO "jest równie zdziwiony tą informacją". - Być może zastanawia się, co się dzieje i o co toczy się gra - dodał.

- Mam nadzieję, że wkrótce się odezwie, zwłaszcza że pan przewodniczący Schetyna kilka godzin temu zaapelował o to, żeby przeciąć te wszystkie spekulacje. Grabiec, pytany był też o to, że szef PO nie może dodzwonić się do swojego europosła. - Jacek Saryusz-Wolski jest samotnikiem. Wiem, że chadza własnymi ścieżkami - odparł polityk PO.

d1g90xs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g90xs
d1g90xs
Więcej tematów