Trwa ładowanie...
d3x7dxu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Samolot Lufthansy musiał lądować, by pasażerowie mogli skorzystać z toalety

Samolot Lufthansy, lecący z Bangkoku do Frankfurtu nad Menem, musiał nieoczekiwanie lądować w stolicy Turcji, gdyż awarii uległo sześć z dziewięciu toalet na pokładzie maszyny - poinformował we wtorek wieczorem rzecznik niemieckiego przewoźnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samolot Lufthansy musiał lądować, by pasażerowie mogli skorzystać z toalety
(AFP)
d3x7dxu

Maszyna wylądowała w Ankarze, gdzie blisko 300 pasażerów mogło skorzystać z WC.

Rzecznik Lufthansy powiedział, że przyczyną awarii toalet w samolocie była dziecięca zabawka, która zablokowała centralną rurę pokładowej kanalizacji.

d3x7dxu

Podziel się opinią

Share

d3x7dxu

d3x7dxu
Więcej tematów