Trwa ładowanie...

Samochód potrącił kobietę z dzieckiem na pasach na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu

Na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Jeden z samochodów uderzył w tył drugiego, który następnie potrącił kobietę przechodzącą z dzieckiem przez przejście dla pieszych i wpadł na torowisko tramwajowe, blokując ruch.
Share
Samochód potrącił kobietę z dzieckiem na pasach na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu
Źródło: WP, Fot: Paweł Kozioł
d3sxtje

Do zdarzenia doszło około godz. 13 na ul. Grunwaldzkiej na wysokości skrzyżowania z ul. Płowiecką.

Początkowo pojawiły się informacje, że samochód nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i potrącił kobietę z dzieckiem przechodzących przez przejście dla pieszych. Jak się później okazało, okoliczności wypadku były nieco inne.

- Samochód, który potrącił tę kobietę, zatrzymał się przed przejściem, ale uderzyło w niego auta jadące za nim i nastąpił efekt domina - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualną Polską Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji.

d3sxtje

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, ale jak mówi Borowiak, po zbadaniu potrąconych okazało się, że zarówno kobiecie, jak i dziecku nic się nie stało i policja zdarzenie zakwalifikuje jako stłuczkę.

Samochód, który potrącił pieszych, zatrzymał się jednak na torowisku tramwajowym, powodując kilkudziesięciominutowe wstrzymanie ruchu tramwajowego pomiędzy rondem Jana Nowaka-Jeziorańskiego a Junikowem.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3sxtje

Podziel się opinią

Share
d3sxtje
d3sxtje
Więcej tematów