Trwa ładowanie...
16-01-2016 11:37

Salwa śmiechu Jarosława Kaczyńskiego. Co tak rozbawiło prezesa PiS?

Jarosławowi Kaczyńskiemu dopisuje świetny humor. Podczas piątkowych obrad Sejmu kamery uchwyciły prezesa PiS-u wpatrzonego w ekran tabletu i śmiejącego się do rozpuku. Według portalu Fakt24.pl, powołującego się na informację od "ważnego polityka PiS", prezes śmiał się z... XVII-wiecznego listu Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV.

Share
d1l22bc

Wspomniany list ma być odpowiedzią Kozaków na ultimatum sułtana, który zażądał zaprzestania najazdów na jego ziemie. Nie wiadomo, czy dokument - którego tekst krąży po sieci - jest autentyczny, ale według Fakt24.pl Kaczyński wybuchł śmiechem po przeczytaniu fragmentu: "Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić".

Przypomnijmy, że w czasie piątkowego posiedzenia posłowie uchwalili nowelizację kilkunastu ustaw regulujących zasady pobierania przez służby specjalne billingów i prowadzenia kontroli operacyjnej. Było to wykonanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2014 r. o niekonstytucyjności części przepisów. Nowelizacja wzbudziła ostrą krytykę opozycji, która oskarżyła PiS o niekontrolowaną inwigilację obywateli.

d1l22bc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l22bc
Więcej tematów