Trwa ładowanie...
d3i7mpl
Salwa śmiechu Jarosława Kaczyńskiego. Co tak rozbawiło prezesa PiS?
x-news/TVN 24

Salwa śmiechu Jarosława Kaczyńskiego. Co tak rozbawiło prezesa PiS?

Jarosławowi Kaczyńskiemu dopisuje świetny humor. Podczas piątkowych obrad Sejmu kamery uchwyciły prezesa PiS-u wpatrzonego w ekran tabletu i śmiejącego się do rozpuku. Według portalu Fakt24.pl, powołującego się na informację od "ważnego polityka PiS", prezes śmiał się z... XVII-wiecznego listu Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3i7mpl

Wspomniany list ma być odpowiedzią Kozaków na ultimatum sułtana, który zażądał zaprzestania najazdów na jego ziemie. Nie wiadomo, czy dokument - którego tekst krąży po sieci - jest autentyczny, ale według Fakt24.pl Kaczyński wybuchł śmiechem po przeczytaniu fragmentu: "Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić".

Przypomnijmy, że w czasie piątkowego posiedzenia posłowie uchwalili nowelizację kilkunastu ustaw regulujących zasady pobierania przez służby specjalne billingów i prowadzenia kontroli operacyjnej. Było to wykonanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2014 r. o niekonstytucyjności części przepisów. Nowelizacja wzbudziła ostrą krytykę opozycji, która oskarżyła PiS o niekontrolowaną inwigilację obywateli.

d3i7mpl

Podziel się opinią

Share

d3i7mpl

d3i7mpl
Więcej tematów