Trwa ładowanie...
d2ibam8

Są jeszcze wolne miejsca na studiach dziennych

Na niektórych wyższych uczelniach są jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych studiach dziennych. W zależności do kierunku dokumenty i podania o przyjęcie można składać jeszcze do końca sierpnia.

Share
d2ibam8

Jesienna rekrutacja na studia jest ostatnią w tym roku szansą na zdobycie indeksu dla tych, którym nie udało się zdać egzaminów wstępnych w lipcu.

Np. na Uniwersytecie Warszawskim jest jeszcze prawie sto wolnych miejsc na studiach dziennych, między innymi na wydziale chemii, w Nauczycielskim Kolegium języka niemieckiego i francuskiego oraz w nauczycielskim kolegium fizyki.

Podstawą rekrutacji są konkursy świadectw, rozmowy kwalifikacyjne lub egzaminy.

d2ibam8

Osoby, które chcą uczyć się na studiach zaocznych lub wieczorowych muszą liczyć się z niemałym wydatkiem. Czesne wynosi bowiem od 2 do 7 tys. zł za rok nauki. Najdroższe kierunki to prawo, zarządzanie i marketing oraz informatyka - powiedział Artur Lompart rzecznik Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegółowe informacje o wolnych miejscach na uczelniach państwowych można znaleźć na stronie internetowej resortu edukacji: www.men.waw.pl.(ck)

d2ibam8

Podziel się opinią

Share
d2ibam8
d2ibam8
Więcej tematów