Trwa ładowanie...
d4fh28v

Rzeszów: Mężczyzna nielegalnie organizował gry na automatach. Otrzymał już 379 wyroków

Maciej W. (44 lat) został oskarżony przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Zarzuca mu się ogromną ilość przestępstw skarbowych związanych z organizacją i prowadzeniem gier na automatach bez posiadania uprawnień. Oskarżonemu grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rzeszów: Mężczyzna nielegalnie organizował gry na automatach. Otrzymał już 379 wyroków (East News)
d4fh28v

„Trzydzieści dwa automaty do gier hazardowych były rozmieszczane w kilkunastu lokalach gastronomicznych na terenie województwa podkarpackiego, w okresie od maja 2015 roku do początku 2016 roku, kiedy to wszystkie automaty zostały zatrzymane przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie” – informuje Artur Grabowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Właściciele lokali, w których Maciej W. prowadził swoją działalność, nie wiedzieli o braku posiadania koncesji. Nie wiadomo także ile mężczyzna zarobił dzięki grom na automatach. Oskarżony nie przyznaje się do zarzutów i odmawia składania wyjaśnień.

44-letni mężczyzna ma bogatą przeszłość, jeśli chodzi o popełniane przestępstwa. Posiada on już 379 wyroków za podobne wykroczenia. Maciejowi W. grozi do trzech lat więzienia.

d4fh28v

Podziel się opinią

Share

d4fh28v

d4fh28v
Więcej tematów