Trwa ładowanie...
dd19f1q

Rzecznik PiS wyszedł ze studia TVP. "W farsie nie będziemy brali udziału"

Wyjściem Marcina Mastalerka ze studia TVP zaczął się program „Dziś wieczorem” prowadzony przez Piotra Kraśkę. – W takiej farsie nie będziemy brali udziału – powiedział rzecznik PiS.

Share
dd19f1q

Kraśko zapytał Mastalerka i drugiego gościa TVP Info Pawła Zalewskiego (PO) o komentarz do sondażu wyborczego dla „Wiadomości” TVP 1. Według badania ośrodka TNS: PO uzyskała 34 proc. poparcia, PiS w połączeniu z PR i SP – 27 proc., SLD – 6 proc., a KORWiN – 5 proc. PSL zgodnie z wynikami sondażu znalazłoby się poza parlamentem (4 proc.).

Na pytanie, którego koalicjanta wybrałby Mastalerek, ten odniósł się do wyborów prezydenckich – Za nami ostatni weekend kampanii – trzy bardzo ważne dni. W tym czasie sześciokrotnie na żywo pokazywany był Bronisław Komorowski. Andrzej Duda ani razu, pomimo że miał wiele ważnych wystąpień – powiedział Mastalerek. Podkreślił, że jego partia złoży w poniedziałek w tej sprawie pismo do KRRiT i do PKW.

- Czy pan wie, że Andrzej Duda będzie naszym gościem jutro w programie „Dziś wieczorem”? – pytał Kraśko – W takiej farsie nie będziemy brali udziału. Nazwijcie TVP Info – Komorowski Info. My się na to nie godzimy, dziękuję – powiedział Mastalerek. – Bardzo panu dziękuję, też uważam, że to jest farsa – mówił Kraśko. Mastalerek demonstracyjnie opuścił studio.

Źródło: TVP Info
Zobacz również: Sondaż poparcia dla kandydatów na prezydenta
dd19f1q

Podziel się opinią

Share
dd19f1q
dd19f1q
Więcej tematów