Trwa ładowanie...
d128in3
d128in3
TVP

Rzecznik PiS wyszedł ze studia TVP. "W farsie nie będziemy brali udziału"

Wyjściem Marcina Mastalerka ze studia TVP zaczął się program „Dziś wieczorem” prowadzony przez Piotra Kraśkę. – W takiej farsie nie będziemy brali udziału – powiedział rzecznik PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d128in3

Kraśko zapytał Mastalerka i drugiego gościa TVP Info Pawła Zalewskiego (PO) o komentarz do sondażu wyborczego dla „Wiadomości” TVP 1. Według badania ośrodka TNS: PO uzyskała 34 proc. poparcia, PiS w połączeniu z PR i SP – 27 proc., SLD – 6 proc., a KORWiN – 5 proc. PSL zgodnie z wynikami sondażu znalazłoby się poza parlamentem (4 proc.).

Na pytanie, którego koalicjanta wybrałby Mastalerek, ten odniósł się do wyborów prezydenckich – Za nami ostatni weekend kampanii – trzy bardzo ważne dni. W tym czasie sześciokrotnie na żywo pokazywany był Bronisław Komorowski. Andrzej Duda ani razu, pomimo że miał wiele ważnych wystąpień – powiedział Mastalerek. Podkreślił, że jego partia złoży w poniedziałek w tej sprawie pismo do KRRiT i do PKW.

- Czy pan wie, że Andrzej Duda będzie naszym gościem jutro w programie „Dziś wieczorem”? – pytał Kraśko – W takiej farsie nie będziemy brali udziału. Nazwijcie TVP Info – Komorowski Info. My się na to nie godzimy, dziękuję – powiedział Mastalerek. – Bardzo panu dziękuję, też uważam, że to jest farsa – mówił Kraśko. Mastalerek demonstracyjnie opuścił studio.

d128in3

Źródło: TVP Info

Zobacz również: Sondaż poparcia dla kandydatów na prezydenta

d128in3

Podziel się opinią

Share
d128in3
d128in3
Więcej tematów