Trwa ładowanie...
d1s33xv

Ryszard Terlecki skomentował utwór syna Jarosława Gowina. "To jakiś świr"

Szef klubu PiS Ryszard Terlecki skomentował klip syna Jarosława Gowina, który nagrał wideo w ramach akcji #hot16challenge2. - To jakiś świr - stwierdził wicemarszałek Sejmu, krytykując utwór uderzający w rządy Prawa i Sprawiedliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Terlecki nazwał syna Jarosława Gowina "świrem".
Ryszard Terlecki nazwał syna Jarosława Gowina "świrem". (Agencja Gazeta)
d1s33xv

Dyskusja na temat najnowszego wideo opublikowanego przez syna Jarosława Gowina nie ustaje. Najpierw do utworu krytykującego PiS odniósł się sam lider Porozumienia, który stwierdził, że jako ojciec, jest bardziej dumny z esejów filozoficznych niż "z osiągnięć wokalnych" syna. - Nigdy nie byłem fanem rapu, od wczoraj tym bardziej nie jestem - powiedział polityk w Radiu Plus.

O rapującego Ziemowita Gowina zapytano również wicemarszałka Sejmu, Ryszarda Terleckiego. - To jakiś świr - odpowiedział Terlecki dziennikarce "Gazety Wyborczej". Szef klubu PiS był wyraźnie zaskoczony, gdy chwilę później poinformowano go, że zbesztany przez niego wykonawca utworu to syn Jarosława Gowina. - Ach, to nie wiedziałem - dodał polityk PiS.

Syn Jarosława Gowina uderza w PiS. "Państwo z dykty"

W udostępnionym w sieci utworze Ziemowit Gowin krytykuje ostatnie lata rządów Prawa i Sprawiedliwości. Na wideo stworzonym w ramach akcji #hot16challenge2 rapuje m.in. że Polska jest "totalnie szpetna". - Obywatele rząd - sprawa nierówna/ Wirus za oknem, w domu na ulicy/ A politycy coraz bardziej dzicy - słyszymy na nagraniu.

d1s33xv

Zobacz też: Koronawirus. Polityk Lewicy o Łukaszu Szumowskim: "przyjaciel Polski". Ma jednak "ale"

Na wideo syn Jarosława Gowina śpiewa również, że politycy zasiadający w parlamencie "ustawami zabijają nasze życie". Twierdzi też, że nadszedł czas na

"społeczną burzę".

d1s33xv

Ziemowit Gowin skrytykował też Telewizję Publiczną. - TVPiS? Jak w Korei propaganda/ Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda/ Stroszą pióra udając piękne pawie/ A w Polsce od dawna mamy bezprawie - słyszymy dalej w tekście młodego Gowina.

Syn lidera Porozumienia uważa, że trzeba "zbudować wielką siłę i postawić PiSowcom polityczną mogiłę".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1s33xv

Podziel się opinią

Share
d1s33xv
d1s33xv