Trwa ładowanie...
dglfzzb
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ryszard Terlecki: prof. Zbigniew Jędrzejewski kandydatem PiS na sędziego TK

• PiS przedstawiło swojego kandydata na sędziego Trybunału Konstytucyjnego
• To prof. Zbigniew Jędrzejewski - wyjawił szef klubu PiS
• Jędrzejewski ma zastąpić na stanowisku sędziego Mirosława Granata
• Jego kadencja upływa 27 kwietnia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Terlecki
Ryszard Terlecki (WP)
dglfzzb

Prof. Zbigniew Jędrzejewski będzie kandydatem na sędziego Trybunału Konstytucyjnego - poinformował we wtorek szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Kadencja sędziego TK Mirosława Granata kończy się 27 kwietnia. Termin na zgłaszania kandydatur na jego następcę upływa we wtorek.

Terlecki poinformował także, że w czwartek odbędzie się pierwsze spotkanie zespołu ekspertów powołanego do analizy zarówno sytuacji wokół TK, jak i opinii Komisji Weneckiej.

dglfzzb

Podziel się opinią

Share

dglfzzb

dglfzzb
Więcej tematów