Trwa ładowanie...
d4e2wjp
Ryszard Czarnecki zazdrości PO? "Uwielbiam pana poczucie humoru"

Ryszard Czarnecki zazdrości PO? "Uwielbiam pana poczucie humoru"

Czy Ryszard Czarnecki zazdrości Platformie Obywatelskiej, że ma taki rewolucyjny program? - Uwielbiam pana poczucie humoru - odpowiedział Ryszard Czarnecki, europarlamentarzysta PiS, Jackowi Żakowskiemu w programie Wirtualnej Polski "Dzieje się na żywo", komentując obietnice wyborcze partii rządzącej.
Share
d4e2wjp

Czarnecki stwierdził ponadto, że "za minutę dwunasta w kampanii wyborczej PO rzuca propozycje, co do których powagi eksperci mają zastrzeżenia".

Wcześniej Róża Thun, europarlamentarzystka PO, przekonywała, że w Polsce konieczne jest uporządkowanie strefy podatkowej. - Rozjeżdża się linia między najbiedniejszymi, a najbogatszymi, jakaś sprawiedliwość społeczna jest tutaj potrzebna - mówiła.

Zdaniem Thun, Polacy przechodzą przez "kolosalne zmiany funkcjonowania właściwie wszystkiego". - Obaliliśmy komunizm, weszliśmy do Unii Europejskiej, te zmiany muszą następować stopniowo. Nie da się robić gwałtownych zmian we wszystkim, cały czas. One są przygotowywane bardzo starannie, szuka się najlepszych rozwiązań i kiedyś je trzeba ogłosić - oznajmiła.

d4e2wjp

Podziel się opinią

Share
d4e2wjp
d4e2wjp
Więcej tematów