Trwa ładowanie...

Ruszył na sąsiada z nożem krzycząc: teraz cię zabiję

Paweł M., 75-letni mężczyzna z Warszawy ruszył z nożem na sąsiada krzycząc „teraz zabiję cię…”. Przyczyną aktu desperacji były, jak się okazało, niesprawne drzwi wejściowe do mieszkania sąsiada, które przewracały się na drzwi wejściowe zatrzymanego przez policjantów 75-latka.
Share
Ruszył na sąsiada z nożem krzycząc: teraz cię zabiję
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
djypbtv

Tuż po godz. 17 policjanci patrolówki zostali wezwani do awantury sąsiedzkiej w jednym z budynków w dzielnicy Śródmieście. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce okazało się, że powodem awantury były zepsute drzwi wejściowe do mieszkania pokrzywdzonego.

Jak powiedział mundurowym pokrzywdzony, wyrwane z zawiasów drzwi przy każdym wejściu i wyjściu przewracały się na jego drzwi, uszkadzając je. Kilkakrotnie zwracał on uwagę sąsiadowi na konieczność naprawy, ale ten nic nie zrobił.

Przed wezwaniem policji na miejsce sytuacja powtórzyła się i doszło do kłótni. Wtedy sąsiad chwycił za nóż i krzyczał na poszkodowanego „zabiję cię ty…”

Policjanci zatrzymali 75-letniego Pawła M. Mężczyzna był trzeźwy. Został mu przedstawiony zarzut kierowania gróźb karalnych. Za sąsiedzkie swary grozi mu teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

djypbtv

Podziel się opinią

Share
djypbtv
djypbtv
Więcej tematów