Trwa ładowanie...

Ruszył na sąsiada z nożem krzycząc: teraz cię zabiję

Paweł M., 75-letni mężczyzna z Warszawy ruszył z nożem na sąsiada krzycząc „teraz zabiję cię…”. Przyczyną aktu desperacji były, jak się okazało, niesprawne drzwi wejściowe do mieszkania sąsiada, które przewracały się na drzwi wejściowe zatrzymanego przez policjantów 75-latka.

Share
Ruszył na sąsiada z nożem krzycząc: teraz cię zabijęŹródło: WP.PL, fot: Marcin Gadomski
d3xvki3

Tuż po godz. 17 policjanci patrolówki zostali wezwani do awantury sąsiedzkiej w jednym z budynków w dzielnicy Śródmieście. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce okazało się, że powodem awantury były zepsute drzwi wejściowe do mieszkania pokrzywdzonego.

Jak powiedział mundurowym pokrzywdzony, wyrwane z zawiasów drzwi przy każdym wejściu i wyjściu przewracały się na jego drzwi, uszkadzając je. Kilkakrotnie zwracał on uwagę sąsiadowi na konieczność naprawy, ale ten nic nie zrobił.

Przed wezwaniem policji na miejsce sytuacja powtórzyła się i doszło do kłótni. Wtedy sąsiad chwycił za nóż i krzyczał na poszkodowanego „zabiję cię ty…”

Policjanci zatrzymali 75-letniego Pawła M. Mężczyzna był trzeźwy. Został mu przedstawiony zarzut kierowania gróźb karalnych. Za sąsiedzkie swary grozi mu teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

d3xvki3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xvki3
d3xvki3
Więcej tematów